banner864

Bavulcu Baransu: Balyoz'da insanlara zulmedildi, ziyaret edeceğim 03 Ağustos 2015, 16:01

Savcılığa bavulla verdiği “belgelerle” Ergenekon ve Balyoz gibi davalara altyapı hazırlayan bavulcu Mehmet Baransu, cezaevinde ziyaretine gelen CHP heyetiyle dertleşti ve özeleştiri yaptı.

Hürriyet'ten Bülent Sarıoğlu'nun haberine göre; Balyoz davasındaki yapılan hukuksuzluklarla ilgili konuşan Baransu, “Balyoz’da haksızlık olduğunu biliyorum. Sadece listede ismi var diye insanlara zulmedildi. Dindar kesimin vicdanı yok" dedi.

"KUMPASLARDA BENİM DE PAYIM VAR"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile görüşen Baransu, Ergenekon ve Balyoz kumpaslarında kendisinin de payı olduğunu belirtti. Baransu, "Tabii ki benim de hatalarım olmuştur, ben burada özeleştiri de yapıyorum. Balyoz’la ilgili kim tutuklanmışsa hepsini ziyaret edeceğim. 22 tanesi dışında hepsini, kabul ederlerse tabii. Bir hatam var, cezaevinde iken Nedim’le (Şener) ilgili yazdığım yanlıştı. Ahmet (Şık) ve Nedim için yapılan yürüyüşe katılmadığım için yanlış yaptım." ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Hakan :

Önce o bavulu hazırlayıp sana verenleri ve onların sümüklü hocayla bağlantılarını bir anlat hele ziyaret kolay tosunum

Ali ihsan :

Vatan haini affedilmez.

Ali ihsan :

Tertipçilerin tetikçisi vatan haini. Hainler affedilmez. Belasını bulur ve cezasını çeker. Murat albayı geri getirebilir misin?

Lamia :

Allah Allah! Bakın şu işe!

mustafa cenap aytepe :

bu hesaplar öyle ufak tefek hesaplar değpil bu hesaplar zamanı gelince inceden ince görülecek ancak sizin kurtuluşunuza vatanı terk etmeniz ile müsade edilebi lir yani siz vatansız yaşar ve ölürseniz razı oluruz......bu chp nin yapmak istediği nedir . amerika ziyareti...ekmeleddin olayı hdp ye emanet oyla...kobani ziyareti ve silivride kahraman askerlerimizi ziyaret etme git bir sahtekarı vatan hainini ziyaret et ....ey chp li gençler afyonmu yuttunuz.

sydneyden turan :

aman ha bu adamin elini sikmayin mikrop bulasir.

Ahmet Akit :

Suratında bile insan sıfatı olmayan baransu, Umarım TÜRKİYE'de yeniden idam kararı çıkarılırda sen ve senin gibi hainler asılr.

Adil Aydın :

o ve onun gibi vicdansızlar yüzünden, türk milleti bu günleri yaşıyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar