banner864

Bekir Bozdağ'dan MİT TIR'ları açıklaması 23 Ocak 2014, 09:30

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, sınır bölgesinde TIR’ları aranan Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nin hiçbir döneminde böylesi bir uygulamayla karşılaşmadığını söyledi. Meclis Genel Kurulu'nda konuşan Bozdağ, "Adana'da arama yapılmak istenen TIR'larla ilgili görüntülerden rahatsızız" dedi.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Adana'da durdurulan ve içinde mühimmat yüklü olduğu iddia edilen TIR'larla ilgili açıklama yaptı.

Meclis Genel Kurulu’ndaki görüşmelerde milletvekillerinin sorularını yanıtlayan Bozdağ, "Türkiye Cumhuriyeti hiçbir dönemde böylesi bir uygulamayla karşılaşmadı" dedi.

Adana’da arama yapılmak istenen TIR’la ilgili görüntülerden rahatsız olduklarını söyleyen Bozdağ, "O TIR’larla ilgili Türkiye Cumhuriyeti’nin, MİT’in yaptığı görevle alakalı dış dünyaya, içeriye nasıl bir algı oluşturulmak istendiği de ortadadır." diye konuştu.

Bekir Bozdağ, Türkiye'nin terör örgütlerine yardım ediyormuş gibi bir algı oluşturulmaya çalışıldığını ancak hiçbir terör örgütüne yardım etmediklerini öne sürdü.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Alim Yurtsever :

peki tırlardaki top mermilerini suriyede kime götürüyordunuz. yoksa mehmet ali teğmeninin telefonuna yapılan gibi "sehven" mi yüklendi. var mı yanıtınız?

doğrucu Mahmut :

Madem hakliydiniz refakat eden neden mit görevlisi hadi onuda gectim savcı ve jandarma ekipleri arama yapmak istiyor sahibeyi ortadan kaldırmak adına aramayı yaptırıp söylesene icindekini. Tabi içinde silah ve mühimmat varsa gösrermeye mabatınız böyle yemez iste

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar