banner864

Bekir Coşkun, Cumhuriyet'ten ayrıldı 26 Şubat 2014, 14:29

Bekir Coşkun, Cumhuriyet gazetesinden ayrıldığını Facebook'tan açıkladı.
Gazeteci-yazar Bekir Coşkun, Cumhuriyet gazetesinden ayrıldığını Facebook sayfasından takipçilerine duyurdu.

Çoşkun, Facebook'tan yaptığı açıklamada, "geçtiğimiz cuma günü Cumhuriyet gazetesiden" ayrıldığını açıkladı.

Bekir Çoşkun'un Facebook sayfasından yaptığı açıklama şöyle:

"Facebook arkadaşlarım... Her şeyimi sizlerle paylaştım... Herkesten önce sizin hakkınız, benden duyun isterdim... Geçtiğimiz cuma günü Cumhuriyet Gazetesi'den ayrıldım... Belki bir çözüm umududur, açıklamayı beklettim... Cumhuriyet'e üç yıl için teşekkür ederim... Ayrılma sebeplerini konuşmanın yararı artık olmaz... Ne yapacağımı, nerede yazacağımı yine sizlerle paylaşırım... Sizler benim büyük ailemsiniz, tek derdim sizden uzak düşmemek..."

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Sezer :

Bekir Coşkun Cumhuriyette severek okuduğumuz yazarlardandı. Artık yazmıyor olması bizleri tabii ki üzer. Ancak bu vesileyle Cumhuriyet Gazetesini yıpratmak doğru olmaz. Cumhuriyette yazan diğer değerli yazarlaru bir kenara atamayız.

Dilek Çalgeriş :

Umarım aydınlıkta buluşuruzz::))

Zuhal özen Manoğlu :

Cumhuriyet gazetesini sonunda batıracaklar. Iyi ki ayrıldınız, siz oraya büyük geliyordunuz. Lütfen Facebook dan yazmaya devam edin, sevgi ve saygılarımla

Hikmet Orhan :

Siz nerede olursanız biz sizden ayrılmayız sevgiler

VATAN SAGOLSUN :

zaten cumhuriyet okunacak gazete olmaktan cikmisti-bekir coskunun yaptigi doru bir hareket

CEYHUN BALCI :

beklenmeyen bir gelişme değildi. cumhuriyet'in bekir coşkun'dan rahatsızlığı vardı elbette. özellikle kral çıplak diyen ve chp'yi doğru siyasete çağıran yazıları tepki çekiyor olmalıydı. umarım aydınlıkta yazar bundan böyle.

Ayşe Aktepe :

Üstad neler yaşandı bilmiyoruz ama sizin gibi nadir kalmış yürekli gazeteciler nerede olursa olsun birlikteyiz, muhteşem yazılarınızın takipçisiyiz, yolumuz aydınlık, güneşli olsun, güzel günler gelecek

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder