banner864

''Beni satın alacak ayakkabı kutusu yok'' 18 Ocak 2014, 14:48

AKP'den kesin ihraç istemi ile disipline sevk edilen İstanbul Milletvekili Muhammed Çetin, çarpıcı açıklamalar yaptı. "Ayakkabı kutun kaç numara" espirisi yüzünden, parti içinde fitne yaratmakla suçlanan Çetin, "Şükürler olsun ki, dışarıda rüşvet aldı, ahlaksızlık yaptı denmiyor" dedi.
"Ayakkabı kutun kaç numara" espirisi yüzünden kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilen AKP İstanbul Milletvekili Muhammed Çetin, AKP yönetimini eleştiren açıklamalar yaptı.

Gülen cemaatine en yakın isimlerden biri olarak bilinen Çetin, Hürriyet Gazetesine konuştu.

Çetin, "Beni satın alacak ayakkabı kutusu yok, kimse beni satın alamaz’ demiştim. O kadar suçlamaya, dolarlara, kasalara müdahale etmiyorsun, arkadaşlar arasındaki nüktedan bir cevap nedeniyle bana müdahale ediyorsun, bu nereye geldiğimizin göstergesidir" dedi.

Ayyakkabı kutusu espirisi yüzünden AKP yönetiminin parti içinde fitne yaratmakla suçladığı Çetin, iddialarını reddetti.

Çetin, "Türkiye’nin daha büyük meseleleri var. Daha bir imtihanı doğru düzgün yapamıyoruzHakkımda söylenenlerin aslı astarı yok. Şükürler olsun ki, dışarıda rüşvet aldı, ahlaksızlık yaptı denmiyor. Sizden, olmayan bir şeyi ispatlamanız isteniyor. Kutu kutu kasaları ispatlarsınız da ‘Hadi konuşamadığını ispatla’ dendiğinde bu nasıl olacak?" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar