banner864

Berkin Elvan'ın ailesinden Yavuz Bingöl'e yanıt 03 Aralık 2014, 14:12

Şarkıcı Yavuz Bingöl'ün Berkin Elvan'ın annesinin yuhalatılması konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilişkilendirdiği sözlerine Elvan ailesi tepki gösterdi.

Yavuz Bingöl'ün, "Erdoğan Berkin Elvan'ın annesini yuhalattı çünkü onun da ölmüş annesine küfredilmişti" şeklindeki açıklamasını Sami-Gülsüm Elvan çifti Ankara'ya giderken yolda öğrendi.BABA ELVAN: BU KADAR VİCDANSIZLIK OLMAZ

Yön Radyo'ya konuşan baba Sami Elvan, "Ne diyeyim, artık ne diyebilirim? Siz olsanız ne dersiniz? Halk diyor zaten diyeceğini... Biz Yavuz Bingöl'ü annesinden dolayı tanıdık. Alevi toplumunun ekmeğini yemiş birinin bu kadar nankörlük etmesi çok acı. Bu kadar vicdansızlık olmaz" şeklinde konuştu.

GÜLSÜM ELVAN: SEN DE YUHALAYACAK MIYDIN

Berkin Elvan Twitter hesabından da anne Gülsüm Elvan'ın şu açıklaması yayınlandı:ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

kültigin :

aslını inkar eden bizden olamaz!!

misafir :

bu kendini bilmezler bu güzel ülkemin yüz karalarıdır para için yapmayacakları yoktur birde türkülerden dem vururlar güzelim türkülerimizi ağzınıza alıp kirletmeyin bari

cenap aytepe :

yavuz senin ön isminde soy isminde güzel ama sen güzel adam değilsin...sen git akil adamlara karış böylece otlu çorba tamam olur. anadolumuzun aslanlarını reklam aracı ypma.yapma.

Ahmet Can :

yavuz efendi, zaten adını koyanlar köklerini inkar etmiş, kendilerini 600 sene önce kıranın, kıramadıklarını uca uca dağların başına sürenlerin adını sana vermişler ... daha sivas'ta madımak dumanı tütüyor, sen yakanlara kapılanmışsın.

Malik boyraz :

yavuz sen cok diziler cok pastalar goturursun

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder