banner864

Beşiktaş Belediye Başkanı önce tehdit etti sonra işten çıkarttı 23 Eylül 2014, 18:46

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, BELTAŞ işçilerine destek veren ve taşerona karşı çıkan Beşiktaş CHP Gençlik Örgütü Başkanı Seçkin Aybar'ı Belediyede yeni başladığı işten bugün çıkarttı
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, BELTAŞ işçilerine destek veren ve taşerona karşı çıkan Beşiktaş CHP Gençlik Örgütü Başkanı Seçkin Aybar'ı Belediyede yeni başladığı işten bugün çıkarttı.

Daha önce grev hakkını kullanan Beltaş işçilerini dövdürttüğü iddiasıyla gündeme gelen ve CHP Genel Merkezi’nin müdahelesi ile işçilerle uzlaşmak zorunda kalan Hazinedar, CHP Beşiktaş Gençlik Örgütü Başkan'ı Seçkin Aybar'ı işten çıkarmakla tehdit etmişti.

Edinilen bilgilere göre Hazinedar, Aybar'ın Belediyede yeni başladığı işten istifasının alınması için İnsan Kaynakları Müdürü'ne talimat verdiği ortaya çıktı. Dün, zorla istifası alınmaya çalışılan Aybar istifa etmeyince; bugün işten çıkartıldı.

Konu ile ilgili ulaştığımız Seçkin Aybar, işten atıldığını doğruladı. Gerekli açıklamayı, Beşiktaş’taki arkadaşları ile görüşüp ilerleyen zamanda yapacağını belirtti.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar