banner864

Bilal Erdoğan'ın gövde gösterisi 12 Ocak 2014, 21:59

olsuzluk soruşturmasının kaçaklarından Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan uzun zaman sonra ilk kez ortaya çıktı. Resmi plakalı Başbakanlık aracına bindi, cami inşaatı gezdi, iki kez araçtan çıkıp AKP'lileri selamladı. Yüzü gülüyordu. Çevresindeki koruma ve polisler ise ifadeye çağrıldığı halde gitmeyen Bilal Erdoğan'ı izlemekle yetindi
Yolsuzluk soruşturmasında ifadeye çağrılan, ancak gitmeyen Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan günler sonra ilk kez ortaya çıktı.

Babasının yanındaydı. Resmi plakalı Başbakanlık aracına bindi. İstanbul Çamlıca'daki cami inşaatını ziyaret eden babasına eşlik etti.

Rüşvetle suçlanan Bilal Erdoğan'ın yüzü gülüyordu.

Oğul Erdoğan adeta gövde gösterisi yaptı. Babasının yanında, Başbakanlık korumaları ile resmi kıyafetli polislerin arasında basın mansuplarına görüntü verdi.

Çamlıca'dan ayrılırken, araç bir kez daha durdu. Babası Başbakan Erdoğan ile birlikte o da araçtan indi. AKP'lileri selamladı.

Bilal Erdoğan, basın mensuplarının şaşkın bakışları arasında resmi araçla birlikte, Üsküdar Kısıklı'daki babaevine geçti.

ulusalkanal.com.tr
 
Etiketler

Yorumlar

Tulin ak :

Kimsenin gozunun yasina bakmam diyo tabi ailesi icin gecerli degil

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder