banner864

Bilal'in okul arkadaşı bakın şu anda ne görev yapıyor 19 Temmuz 2014, 17:13

Bilal Erdoğan'ın okul arkadaşı, Başbakanlık müşaviri, TRT Genel Müdür Yardımcısı ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Eren'in, Halen ATV Genel Müdürlüğü görevini yürttüğü ortaya çıktı. Eren, İTO ve RTÜK kayıtlarına göre genel müdürlük görevini sürdürüyor.
 Hem Başbakanlık müşaviri hem TRT Genel Müdür Yardımcısı hem de Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Eren'in hala hem ATV Genel Müdürü görevini yürüttüğü ortaya çıktı.
Bilal Erdoğan'ın Kartal İmam Hatip Lisesi'nden arkadaşı İbrahim Eren'in ATV Genel Müdürlüğü görevini yürüttüğü, Turkuvaz Medya Gurubu tarafından yalanlanmıştı. Yapılan yazılı açıklamada Eren'in 2013 yılının Temmuz ayında görevinden istifa ettiği öne sürülmüştü.

Cumhuriyet Gazetesi'nin haberine göre Eren, İTO ve RTÜK kayıtlarında hala ATV Genel Müdürlüğü olarak görünüyor. 

CHP Konya Milletvekili Atilla Kart konuyu Meclis gündemine taşıdı. Kart, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a, "Eren'in bu görevleri sürdürmesi hangi hak, adalet ve hukuk yetkisiyle bağdaşır?" diye sordu. 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

serkan :

e bal tut parmak yala ama bunların ki fantazi oldu artık biri bal kovanına düşüyor hepsi yalıyot

cenap aytepe :

can veren şehitlerimizin sakat kalan gazilerimizin ve yoklukla boğuşan torunları ve oğullarının..hakları için ..geceleri zindan gündüzleri karanlık olsun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar