banner864

Bingöl'de bir asker şehit oldu! 26 Mayıs 2014, 22:53

Bingöl'de arkadaşı tarafından vuralan asker şehit oldu.
BİNGÖL'de arkadaşının silahından çıkan kaza kurşunla ağır yaralanan er 20 yaşındaki Recep Mütevellioğlu, Elazığ'da tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.
Bingöl'de vatani görevini yaptığı birliğinde 22 Mayıs günü arkadaşının silahından çıkan kurşunun isabet ettiği er Recep Mütevellioğlu, ağır yaralı olarak Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastanenin yoğun bakım ünitesinde 4 gün tedavi altında bulunan er Mütevellioğlu, yapılan tüm müdahalelere rağmen bu akşam saatlerinde şehit oldu. İstanbul nüfusuna kayıtlı olan Mütevellioğlu'nun cenazesinin bu kente gönderileceği belirtildi.

Şahismail GEZİCİ / ELAZIĞ, (DHA)-

Etiketler

Yorumlar

Sami ÇETİNKAYA :

sanki biz askerlik yapmadık eskiden hiç kaza kurşunu ile şehit olan askeri hiç duymadım. emperyallerin dayatması akp, pkk bdp'nin uygulamaya çalıştığı y.chp'nin kısmen destek verdiği çözüm süreci adı altında barış ve çözülme parçalanma süreci engellenmesin diye pkk'nın şehit ettiği askerimizi arkadaşı tarafından kaza ile vuruldu süsü veriliyor sanırım bu iktidar ingilizler ile işbirliği yapan damat ferit paşa hükümetinin aynısıdır emperyaller ile işbirliğine girip pkk'ya teslim olup. komutanlarını subaylarını kumpas ile içeri atıp, vurulan askerimize sahip çıkmayarak olayın üstünü kapatmaya çalışıyor. doğuyu adeta emperyallerin maşası pkk'ya teslim ediyor. sonuçta müslümanım deyip halkı kandırıyor. ateist bile olamazlar ateistler olsa idi ateistlerin çoğu emperyallere karşı olurdu, pkk'ya meydanı boş bırakmazdı subaylarımıza komutanlarımıza ölen askerize sahip çıkardı. ateistler bile akp'den bin kat milliyetçidir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder