banner864

Bir görüntü daha ortaya çıktı 20 Aralık 2014, 15:26

Şişli belediyesinde kriz yaratan skandal dayak iddialarında yeni bir görüntü daha ortaya çıktı. Ulusal Kanal'ın ulaştığı görüntülerde Mustafa Sariggül ekibi, kent konseyi toplantısına katılan forum temsilcilerine saldırıyor. İşte tekmelerin havalarda uçtuğu o görüntüler.

Bir görüntü daha ortaya çıktı paylaşan: ulusalkanal
Şişli'de Mustafa Sarıgül ve ekibinin neden olduğu öne sürülen skandal dayak iddilarina ait yeni bir görüntü daha ortaya çıktı.

Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün daveti ile Kent Konseyi'ne katılan Komşu Kapısı Derneği temsilcilerinden Tolga Bektaş, İnönü'nün toplantı için daha geniş bir salon ayarladığını ve toplantının o salona alınması için dinleyicilere bir duyuru yapmak istiyor.

Ulusal Kanal'ın dün ortaya çıkardığı İnönü'nün danışmanı Boysan Yakar'a saldıran ekip Kent Konseyi toplantısında da iş başıdaydı. Komşu Kapısı Derneği temsilcisi Tolga Bektaş, yumrukların ve tekmelerin hedefi oldu.

Sladırıyla birlikte ortalık bir anda karıştı. Tolga Bektaş toplantı salonu dışına çıkarıldı. Ancak orada da saldırı devam etti.

Saldırılar yaşandığında da Kent Konseyi Başkanı Yavuz Meriç, "yerinize oturun" demenin ötesine geçmedi.

Şişli Belediyesi'nde Hayri İnönünü danışmanı Boysan Yakar ve Komşu Kapısı Derneği'nden Tolga Bektaş'a yapılan saldırılar yargıya taşındı. Hem Yakar hem de Beştaş ayrı ayrı savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Deniz Adalı
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Tanhu Kagan :

sisli belediyesini kim karistiriyor? yoksa sarigul'un tdh denen amerika damgali hareketcilerimi?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar