banner864

Bir ses kaydı daha internete sızdırıldı 25 Mart 2014, 12:49

PKK lideri Abdullah Öcalan'a ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı internete sızdırıldı. Kayıtlarda Öcalan' İmralı Adasın'daki diğer mahkumlara "Devlette söz sahibiyim. Tayyip'in beni üçüncü kişi olarak konumlandırması tesadüf değil" diyor.

''Devlette söz sahibiyim'' paylaşan: ulusalkanal
AKP ile cemaat arasında başlayan karşılıklı ses kaydı savaşlarına PKK lideri Abdullah Öcalan da dahil oldu. "İhanet süreci" adlı Twitter kullanıcısının yayınladığı kayıtlarda Öcalan İmralı'daki diğer mahkumlarla açılım süreci üzerine konuşuyor.

Kayıtlarda Abdullah Öcalan; "Tayyip'in beni öyle üçüncü kişi olarak konumlandırması tesadüf değil" diyor ve "Bahçeli çıldırıcak" sözlerinin ardından Bahçeli'nin taklidini yapıyor.

Öcalan'a ait olduğu iddia edilen ses, sözlerin devamında da MİT ve Genelkurmay'ın planlarını aktarıyor.

Öcalan'a ait olduğu iddia edilen ses kaydında, "Benimle birlikte devleti nasıl yürüteceklerini planlıyorlar. Ve bu politika yapıcı patrona da bir çare... Darbe yapamazlar fakat bir düzenleme yapacaklar. Yapmak zorundalar. Aksi halde benimle yürümek çok tehlikeli. İşte Anadolu Ajansı'nın terörist demeyelim cümlesi, derin devletin bir deyimidir. Apo'ya bundan sonra teröristbaşı demek devletin ciddiyeti ile bağdaşmıyor." diyor.

Öcalan konuşmayı, "Devlette önemli bir söz sahibi konumuna geliyorum." sözleriyle tamamlıyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Celalabbas :

buyurun dostlar buyurun akpkk sofrasına. daha kimbilir ne planları var bunların.(bölünme filan)

mdd :

şüktür len, seni böyle kouşacak hale getirenlere lanet oılsun.türk milleti onların yakasına elbet yapışacaktır. sen apo denilen çocuk katili türk, kürt tek millet olarak senin, abd'nin, akp'nin gladyo'nun, güzelim türkiye'yi bu hale getirenlerin yakasına yapışacak ve hesap soracaktır. tarih tekerrür edecek emperyalizm ve enstrümanları gereken cevabı türk milletinden alacaktır. türk'te biziz, kürt'te biziz ....biz türk milletiyiz

MUSTAFA CENAP AYTEPE :

vah zalli sen devlette deği̇l tayi̇pi̇standa söz sahi̇bi̇si̇n daha devleti̇ tam olarak görmedi̇n

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar