banner864

Bir ses kaydı daha yayınlandı 31 Ocak 2014, 08:00

AKP-Cemaat savaşı karşılıklı ses kayıtlarıyla sürüyor. Bu kez, Fethullah Gülen ile TUSKON yetkilisi olduğu iddia edilen bir kişi arasındaki konuşmanın kayıtları yayınlandı. Kayıtlardaki AKP'den 70 milletvekilinin istifa edeceği öne sürülüyor. TUSKON yetkilisi olduğu iddia edilen kişi Gülen'e, "Peygamber efendimiz rüyama girdi, sosyal medyada Tweet sayılarını ikiye katlayın buyurdu" diyor. Gülen de "Siz de öyle yapın" yanıtını veriyor.
 AKP ile Cemaat arasındaki savaş, karşılıklı hamlelerle sürüyor. Sabah Gazetesi'nin patronu ile Başbakan Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve bazı işadamlarının ses kayıtlarının internete sızdırılmasının ardından, Gülen'e ait olduğu iddia edilen ses kayıtları ortaya çıktı.

Gülen'e ve cemaat üyesi bir işadamı arasında geçtiği ileri sürülen ses kayıtlarında, milletvekili istifalarından peygamberimizin rüyada görülmesine kadar bir dizi iddia yer alıyor.

Kayıtlarda, 70 kadar milletvekilinin AKP'den istifa edeceği ileri sürülürken, yeni bir partinin kurulacağından söz ediliyor.

Kurulacağı belirtilen yeni partinin yüzde 30 civarında oy alacağı, sadece cemaatin oyunun ise yüzde 7 civarında olduğu ileri sürülüyor.

Ses kayıtlarındaki en ilginç bölümü ise anlatılan bir rüya oluşturuyor. Kayıtlarda, TUSKON yetkilisi olduğu iddia edilen kişi Fethullah Gülen'e, "Peygamber Efendimiz sosyal medyada tweetleri ikiye katlayın buyurdu; beraber buyurmuşsunuz. Bir de toplu namazlara iştirak etmişsiniz hocam" diyor. Fethullah Gülen de bu sözleri "siz de öyle yapın" ifadeleriyle yanıtlıyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

atlla bey :

akpnin sayesinde adam olmuşlara bak

capulcu salim :

yuksek teknoloji sahibi kaciklar, yukseklerden ne oldugunu anlamadan burun uzeri cakilasiniz insallah. sizin cemaat-akp-pkk uclusune bu halk oyle bir cevap verecekki, ahirete kalmiyacak, hepiniz iftiralar, kumpaslarinizin hesabini fitil, fitil burnunuzdan getirecek.

T.C NUR :

bunlar iyice kafayi siyirmislar ALLAHislah etsin inananlarada.akil fikir versin

Yilmaz Yildirim Almanya :

bunlar iyice zivanadan ciktilar.

hayri durak :

akp.den 70 millet vekilinin istifa edecegi söyleniyor ya arkadaş edeceklerse etsinler bir beklentilerimi var edecek adam derhal eder yoksa bir pazarlıkmı var.

abrek :

film gibi vesselam.. arkası yarın :)

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar