banner864

Bir tarafta şehitler için cenaze töreni, diğer yanda TÜRGEV'in açılış töreni! 25 Şubat 2015, 12:52

Şehitler son yolculuğuna uğurlanırken Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Türgev'in Toplu Açılış Töreni'nde, Başbakan Ahmet Davutoğlu da Tarım Bakanlığı'nın düzenlediği bilgilendirme toplantısındaydı. Erdoğan TÜRGEV'e "her zaman arkanızdayım" mesajı verdi
Bir annenin, şehit oğlunun ardından yaktığı ağıttı yüreklere kor gibi düşen bu ses... Türk milletinin aklı da vidanı da o ağıtın yakıldığı Malatya'daki askeri törendeydi.

Türkiye şehitlerine ağlarken, cenaze töreninin düzenlendiği o saatler de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan,çocuklarının yöneticiliğini yaptığı TÜRGEV'in açılış törenindeydi.

Şehit cenazeleri için düzenlenen törene katılmayan Erdoğan, TÜRGEV'e "her zaman arkanızdayım" mesajını verdi.

Açılışta da kızı Esra Albayrak ve eşi Emine Erdoğan'ı yanına aldı. Karşısındaki ekranda da oğlu Bilal Erdoğan vardı.

Erdoğan'ın katıldığı tören başlar başlamaz TRT de şehit cenazesini yarıda kesti. Bir süre ekran ikiye bölünerek iki ayrı noktadan yayın verildi.

Ancak bir süre sonra yayın tamamen TÜRGEV törenine döndü.

CNN Türk de yayını ekrana ikiye bölerek sürdürdü. TRT ve CNN Türk'ün tavrına sosyal medyadan eleştiri yağdı.
Cenaze töreninin yapıldığı saatlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu da Tarım Sektörü Entegre Yönetim Bilgi Sistemi Bilgilendirme Toplantısı'ndaydı.

Davutoğlu, canlı yayınla toplantıya bağlananlara espri yapmayı da unutmadı.
Yorumlar

Mustafa Caöbaz :

İşte bunların şehitlere verdikleri değer insana değer vermeyen zihniyetler bunların dini Imanı para Dinleride Para imanlarıda başka hiç bir amaçları olmayan Zavallılar ve bunlarıa destek veren halk bu halk nasıl böyle bozuldu ona akıl erdiremiyorum yapılanlar ortada hırzıklar vurgular soygunlar Vatana Ihanetler bu Halk bukadar eğilimli olması Kafayı yemekmekten başka bir şey değil bu İsanlar Türkiyede Yaşıyorlarmıydı yoksa AKP gelirken bunlarıdamı İtal etti Saygı ve selamlarımı gönderiyorum ULUSAL Kanala ve bütün Ulusalcılara inşallah VATAN Partisi bunların sonunu getirir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar