banner864

Bölücü teröre yanıt 29 Ekim'de Tandoğan'da verilecek! 25 Ekim 2014, 19:07

Bölücü terör yanıt 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına verilecek. Ankara Tandoğan'daki büyük buluşmada bölücü teröre karşı birlik ve bütünlük mesajının verilecek.

Bölücü teröre yanıt 29 Ekim'de Tandoğan'da... paylaşan: ulusalkanal
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yurdun dört bir tarafında kitlesel katılımlarla kutlanacak. Yurttaşların bölücü teröre karşı birlik mesajları Ankara Tandoğan Meydanı'ndan verilecek.

Atatürk gençliği de Tandoğan'daki büyük buluşmaya yoğun bir katılım gösterecek. Türkiye Gençlik Birliği buluşmanın propaganda çalışmalarını hızlandırdı.

TGB Genel Sekreter Yardımcısı Sinan Sungur, Atatürk heykellerine ve Türk bayraklarına yapılan saldırılara dikkat çekti. 29 Ekim buluşmasının saldırılara anlamlı bir yanıt olacağını söyledi.

Vardiya Bizde Platformu üyeleri de meydanlarda olacak. Balyoz kumpasında yargılanan Gazi Kurmay Albay Hasan Basri Aslan'ın eşi Nefise Aslan, Atatürk ilkelerine sahip çıkma vurgusu yaptı.

Kumpasların hedefi olan Albay Ahmet Zeki Üçok'un eşi Berrin Üçok da yurttaşlara çağrı yaptı. Özgürlüğü ve barışı tekrar kazanmak için birlikte olmalıyız dedi.


Çağla Atlı Akkuş
ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

hakan candan :

uyanış hareketi de orada olacak

vedat süren :

dağdaki teröriste dağda anladığı dilden düzdeki teröristlere ve onların işbirlikçilerinede tandoğan ve bütün türkiye meydanlarında cevap verelim.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar