''Bu dava çökmüştür'' 03 Kasım 2014, 19:34

"Orgeneraller Hilmi Özkök ve Aytaç Yalman'ın ifadeleriyle, Özel Görevli Mahkeme'nin gizlemeye çalıştığı gerçek ortaya çıktı. Bu dava tamamen çöktü... " Balyoz davasında yargılanan komutanlar, kararı bu sözlerle değerlendirdi. Komutanlar şimdi kumpasçıların yakalanması gerektiğini vurguladı.

''Bu dava çökmüştür'' paylaşan: ulusalkanal
Balyoz kumpasıyla hedef alınan komutanlar, Orgeneraller Hilmi Özkök ve Aytaç Yalman'ın ifadelerini Ulusal Kanal'a değerlendirdi.

Emekli Hava Korgeneral Ayhan Gümüş, ifadelerin davayı çökerttiiğini vurguladı. Bu davanın uzun süre önce bitmiş olması gerektiiğini belirtti.

Gümüş, Özel Görevli Mahkeme'nin özellikle gerçeği gizlediğini belirtti.

Emekeli Koramiral Abdullah Can Erenoğlu da duruşmada, "gerçeklerin üzerindeki örtünün kalktığını belirtti.

Erenoğlu, kumpasçı 90 polisin peşine düşülmesi gerektiğini vurguladı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Yılmaz DALKANAT :

Son gelişmelerle Balyoz davasını kesin çöktüğü ortadadır. Mahkemenin daha fazla zaman geçirmeden davayı bitirmesi, ülkemiz ve haksızlığa uğrayanlar için çok önemlidir. Çünkü, yıllardır çekilen sıkıntıların son bulması en büyük arzudur. Ayrıca, bu belayı ülkemize ve insanların başına getiren ahlaksızların, kumpascıların, hainlerin hesabınında görülmesi, onların tek tek yakalanıp adalet önüne çıkarılması, en büyük beklentidir. Bu işin peşi bırakılmayacak, hak ve adalet gerçekleşen kadar mücadele edilecektir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar