banner864

Bu ne yaman çelişki 21 Ekim 2013, 18:13

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Marmaray'ın açılışının ardından banliyö treni seferlerinin yapılamayacağını açıkladı. Marmaray sadece Ayrılıkçeşme'den Yenikapı'ya veya Kazlıçeşme'ye kadar çalışacak. Yurttaşların ana duraklara ulaşımı ise otobüsle sağlanacak.
 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, İstanbulluların ulaşımıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Vodafone İstanbul Maratonu'nun tanıtım toplantısında konuşan Topbaş, Marmaray'ın 29 Ekim'de açılacağını ve bu tarihten itibaren de banliyö seferlerinin yapılamayacağını söyledi.

Topbaş'ın açıklamalarına göre, hızlı tren çalışmaları sebebiyle banliyö seferlerinin hiçbiri yapılamayacak. Marmaray sadece Ayrılıkçeşme'den Yenikapı'ya veya Kazlıçeşme'ye kadar çalışabilecek. Kazlıçeşme'den itibaren yurttaşlar otobüslerle taşınacak.

Bayramda İstanbul trafiğinin çileye dönüşmesi üzerine Topbaş, yeni tedbirler alacaklarını da açıkladı. Harem Otogarı'nın kaldırılması ve "cep otogarı" uygulmasının başlatılması gündemde.ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

fahrettin :

tabi kısa mesafeden in bin hat değiştir halka iteleme kazıklamak diye buna enir ama bu halka müstehaktır dahada beter olsunlar derim????

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar