banner864

Çağlayan Adliyesi'nde sahte kimlik krizi! 15 Nisan 2015, 18:38

Çağlayan Adliyesi'nde yine sahte kimlik krizi yaşandı. Ufuk T. isimli şahıs başkasına ait avukat kimliğiyle adliyeye girmeye çalıştı. Durumun fark edilmesi üzerine şüpheli polis tarafından gözaltına alındı.
 Çağlayan Adliyesinde yine hareketli dakikalar yaşandı. Ufuk T. İsimli şahıs başkasına ait Avukat kimliğiyle adliyeye girmeye çalıştı. İlk önce adliyenin C kapısından girmeyi deneyen 34 yaşındaki Ufuk T. burada sorun yaşayınca B kapısına yöneldi.

Burada M.A.E. isimli bir avukata ait kimlikle giriş yapmak isteyen şüpheli şahsı özel güvenlik görevlileri fark etti. Durumun adliyedeki emniyet güçlerine bildirilmesi üzerine şahıs gözaltına alındı.

Ufuk T. 'nin üzerinde herhangi bir tehlikeli madde bulunmadı. Şüpheli şahıs sağlık kontrolü ve parmak izi işlemleri için emniyete götürüldü.

Kimliğin gerçek sahibi ise Ufuk T.'den şikayetçi oldu.

Dün de E.C. isimli bir kadın, sahte stajer avukat kimliğiyle içeri girmeye çalışmıştı. Şüpheli kadın adliye içerisindeki polis merkezinde yapılan işlemlerinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Savcılık E.C.'nin kullandığı sahte kimliğin sahibi Y.A. hakkında soruşturma başlattı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

belli merkezmi? :

üst üste bu olaylar avukatları yıpratmak için belli merkezlerdenmi yönlendiriliyor araştırılması lazım. niye hakim polis savcı kimliği ya da kendi kimliği değil herhangi bir terör şüphesi ya da hazırlığı yoksa dimi?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar