banner864

Çankaya babanızın çiftliği değil 17 Haziran 2014, 10:02


Perinçek: Çankaya Savaşı başlamıştır! Erdoğan... paylaşan: ulusalkanal
Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Türkiye'de kaç kişi tanıyor? Bırakalım yurttaşları, bu partilerin en üst düzey yöneticileri dahi 24 saat öncesine kadar İhsanoğlu'nu tanıyorlar mıydı acaba?

Besbelli ki, Ekmeleddin Bey'in adı, CHP ve MHP genel başkanlarının kulaklarına fısıldanmış.

Babanızın çiftliğine kâhya atamıyorsunuz!

Sıradan bir dernek başkanı seçilmiyor, Cumhurbaşkanı seçimi yapılıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli, halka, kitle örgütlerine, kendi örgütlerine, partilerinin milletvekillerine ve hatta yönetim kurullarına bile danışmadan, Cumhurbaşkanı atamaya kalkmışlardır. CHP ve MHP yönetimlerinin Ekmeleddin İhsanoğlu konusunda bir kararları bulunmuyor.

Bu tür kararlar kamuoyunun ve partinin görüşleri toplandıktan sonra merkez yönetimlerinde alınır. Kılıçdaroğlu ve Bahçeli babalarının çiftliğine kâhya atamıyorlar.

ANGLOSAKSON- SUUDİ KÂHYA

Hiç kimsenin tanımadığı Köşk adayı Anglo-sakson merkezlerde çok iyi tanınıyor. İhsanoğlu daha önce bu merkezler tarafından İslam Konferansı Örgütü'nün başına atanmıştır. Onu o örgüte atayanlar, şimdi Çankaya'ya aday gösteriyorlar.

KILIÇDAROĞLU - BAHÇELİ'NİN YENİ GÖREVİ

Ancak Atlantik güçlerinin asıl adayı artık apaçık gözüküyor ki, Tayyip Erdoğan'dır. CHP-MHP liderlerine Tayyip Erdoğan'ın ayakları altına kırmızı halı serme görevi verilmiştir. Ekmeleddin İhsanoğlu bir kırmızı halıdır. Dışı kırmızı içi ise mavi. Atlantik mavisi.

ŞEYHÜLİSLAM SEÇİMİ YAPMIYORUZ


Ancak bu plan bozulabilir ve bozulacaktır.

Türkiye, Tayyip Erdoğan-Kılıçdaroğlu-Devlet Bahçeli üçlüsünün oyunlarına teslim olmayacaktır.

Güney sınırlarımızın hemen ötesinde yobaz terörünün şiddeti yayılıyor. Buna karşı Türkiye'de ve bölgede mezhep kamplaşmasına ve bölücü teröre karşı birlik eğilimi güçleniyor. Bölge ülkelerinin birliği ve laiklik biricik çözüm olarak güç topluyor.

Bu koşullarda Çankaya seçimini şeyhülislam atamasına çevirmek, Türkiye halkına her iki adayla Ortaçağ bölünmesini dayatmak, geleceğimizi karanlığa boğmaktır.

Türkiye karanlıklar arasında seçim yapmayacaktır.

MİLLET YİRMİ VEKİLİNİ ARIYOR

Çankaya savaşı başlamıştır. Çankaya ABD emperyalizminin ve gericiliğin elinden alınacaktır. Çankaya Cumhuriyetin tepesidir ve kesinlikle Cumhuriyet düşmanlarına bırakılmayacaktır.

Cumhuriyet, yirmi milletvekili arıyor.

Millet, yirmi vekilini arıyor.

Vatan, bölünmemek için mecliste yirmi yurtsever arıyor.

Türkiyemizin aydınlık geleceğine imza verecek yirmi milletvekili yok mudur?

Bu mecliste koltuklarını koruma ihtirasıyla parti liderine esir olmayacak yirmi namuslu insan vardır.

Doğu Perinçek
Aydınlık/ROTA


Yorumlar

ş. sevindik :

son kale düşse de düşmez halk yaşayacak özgürlük ...ve bayrak.

cenap aytepe :

evet sayın başkan tarihin isilerini yazacağı yirmi millet vekiline ihtıyaç var bu chp yıllarca bunların sırtını sıvazladı ülke bu haldeyken bile ayni davranıyor yüce atatürkün kemiklerini sızlatıyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar