Cansız bedeni gölette bulundu Afyonkarahisar'dan çok kötü haber! 13 Ekim 2014, 11:36

AFYONKARAHİSAR merkeze bağlı Bostanlı Köyü'nde 3 gündür kayıp olan 6 yaşındaki Özkan Öztürk'ün, Bostanlı Göleti'nde cesedi bulundu.
AFYONKARAHİSAR merkeze bağlı Bostanlı Köyü'nde 3 gündür kayıp olan 6 yaşındaki Özkan Öztürk'ün, Bostanlı Göleti'nde cesedi bulundu.

Afyonkarahisar merkeze 30 kilometre uzaklıktaki Bostanlı Köyü'nde 10 Ekim Cuma günü evlerinin bulunduğu bölgede oyun oynarken kaybolan Özkan Öztürk'ü bulamayan ailesi, durumu jandarmaya bildirdi. Afyonkarahisar Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleriyle jandarma ve köylülerin 3 günlük arama çalışmaları, dün akşam saatlerinde köye yaklaşık 2 kilometre uzaklıktaki Bostanlı Göleti çevresinde yoğunlaştı.

Afyonkarahisar'da dalgıç olmaması nedeniyle Antalya AFAD'tan dalgıç istendi. Antalya'dan gelen dalgıçların 2 saati aşan arama çalışmaları sonunda Özkan'ın cesedine ulaşılarak, göletten çıkarıldı. Özkan Öztürk'ün cenazesi otopsi için Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Onur BAYRAM/ AFYONKARAHİSAR, (DHA)
Etiketler

Yorumlar

Satılmış kaya :

Köyümün başı sağolsun keşke olmasaydı inşallah başka olmaz bunun için bir çözüm bulunması lazım onuda devletin ileri gelenler kenarlara tel örgü veya başka çözüm bulsunlar. Tekrar mustafa ve akile türköz başı sağolsun allah sabır versin.

Nilufer zorbay :

Benim de 2'5 yasında oğlum var çocukları bir dakika gözden ayirmamak gerkli. Bazı anneler umursamiyor. Anında ortadan kaybolabiliyorlar onların küçücük bacaklarına aldanmayın o bedenler bizden hızlı hareket ediyor. Özellik le 1 ila 5 yas arası cocuklarımızı iyi korumamız gerekir. Özellikle annesine Allah'tan sabır diliyorum. Böyle haberlerde anne olarak icimiz parçalanıyor umarım bu son olur diyorum. Ve biraz daha dikkat 10 saniye bile ayırmayalım cocuklarımızı gözümüzün önünden.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar