Çarşı öyle bir açıklama yaptı ki... 'Vicdansızsınız! Adaletsizsiniz!' 29 Eylül 2013, 13:38

Beşiktaş Spor Klubü’nün dünyaca ünlü taraftar grubu Çarşı, Galatasaray-Beşiktaş derbisinde yaşanan olaylarda PFDK’nın verdiği cezaları ve bu kapsamda grup üyelerini gözaltına alınmasına ilişkin basına yansıyan haberlere resmi internet sitesinden çok sert bir açıklama yaptı.
İşte Beşiktaş Çarşı Grubu’nun o açıklaması;
 


ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

ebru :

orada ki holiganlar çarşi grubumuydu!!!tabiki değildi... ordaki holiganlar çarşı grubunu yıpratmaya,karalamaya,lekelemeye çalışan...''kimler tarafından tutuldukları bariz belli olan ''birilerinin maşalarıydı.neden çarşı?çünkü çarşı gezi grubuna destek vermişti ve yıpratılmalıydı.amaçlarına ulaştılar mı tabiki hayır.çünkü bizler gerçeği görüyoruz.

gs_gs :

bir galatasaaraylı olarak çarşıya yapılan haksızlıkdan dolayı çarşının yanındayım...

çarşı ruhu :

çarşı ruhu beni etkiledi,çarşının yanında olmak zarurettir.

Ataturk1 :

ulus'a saldiranlara ulus'tan cevap gelir. carsi'da ulus'un bir bilesenidir. carsi'yi yildirmaya calismak ulus'u yildirmaya calismaktir. ulus'u ulus yapan sey asla 'yildirilamayacak' olusudur. saygilarimizla

sydneyden turan :

demokrat vede insancil olan carsiya bu guzel aciklayi yaptigi icin tesekkurler inadina devrim ve ihanelere dur demek zamani..................

TC Kiz :

carsi nin gercekten anlamli bu mesaji icin tesekkurler! bizler yuregi guclu kafasi bilgili el ele varolmayi birliktelige cagriyla guzel gunler yakin diyoruz. insanligin varoldugu vicdan ve adalet unsuruyla mucadeleye sonuna kadar devam diyoruz.

Serkan Acarel :

dogru bir aciklama, carsi yi destekliyorum, bravo vallah.

Ocal Gozukara :

çarşi, halk hareketinin onurudur.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar