banner864

Çayan Birben'in hayatta kaldığı son anları 31 Mayıs 2012, 22:36

Yakında bulunan bir internet kafeye girip yüzünü yıkarken fenalık geçirip düştü.
Yalova'da yaşayan 31 yaşındaki Çayan Birben astım ve panik atak hastasıydı. Arkadaş grubunun karıştığı bir kavganın ortasında kaldı. Çayan'ın 'Astım hastasıyım, biber gazı sıkmayın' uyarısına rağmen polis kavga eden tarafları ayırmak için gaz sıktı. Çayan gazdan etkilendi. Kısa bir süre içinde yakındaki bir internet kafeye girip yüzünü yıkadı. Ancak gaz nedeniyle fenalaşıp yere düştü.

Hastaneye kaldırıldı Çayan ama hayata tutunamadı. İnternet kafede fenalaşıp yere yığılan Çayan'ın o anlarını gösteren ve polis tarafından çekilen fotoğrafları da savcılık dosyasına girdi.

İstanbul’da bir avukatlık bürosunda çalışan ve geçtiğimiz pazar günü ailesini ziyaret etmek için Yalova’ya gelen Çayan Birben, bir parkta arkadaş grubunun karıştığı kavgayı ayırmak isterken, polisin sıktığı biber gazından etkilendi. Astım ve panik atak hastası olan Çayan Birben koşarak yakında bulunan bir internet kafeye girip yüzünü yıkarken fenalık geçirip düştü.

Daha sonra işyeri sahibi tarafından tuvalette baygın bulunan Çayan Birben ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bitkisel hayata giren Çayan Birben, dün yaşamını yitirdi.ulusalkanal.com.tr
 

Yorum Gönder