banner864

“Çektim sıktım 3 tane“ 04 Aralık 2013, 18:35

İnternet sitelerine Direniş Şehidi Ethem Sarısülük'ün öldürülmesiyle ilgili yeni bir görüntü düştü. Sarısülük'ün öldürüldüğü yerde çekilen görüntülerde, Ahmet Şahbaz olduğu anlaşılan polis "Çektim sıktım 3 tane" diyor.

Çektim, Sıktım 3 Tane paylaşan: ulusalkanal
 Direniş Şehidi Ethem Sarısülük'ün polis tarafından öldürülmesiyle ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

Görüntülerin çekildiği yer Kumrular Caddesi'nin Başbakanlık binasına bağlandığı ve polislerin konuşlandığı mevki. Görüntülerde, sürekli sloganlar ve gaz bombası sesleri geliyor.

Sarısülük'ün vurulmasından hemen sonra çekildiği anlaşılan görüntülerde konuşan polis Ahmet Şahbaz. Şahbaz, "Çektim sıktım 3 tane" diyor.

Bu skandal ifadeleri kullanırken polis Şahbaz'ın heyecanlı olduğu görülüyor. Üstüste "sıktım" deyince, yanındaki polis "sus" diye uyarıyor.

Ethem Sarısülük'ün ailesi, görüntüyü çeken kişiyle görüştüklerini açıkladı.

Görüntüler, tam da Sarısülük'ü vuran polislerin konuşlandığı yerde çekilmiş. Ethem Sarısülük'ü vuran polis Şahbaz, eteş ettikten sonra görüntülere yansıyan polislerin arasına koşuyordu.

Sarısülük ailesinin avukatı Kazım Bayraktar, Ahmet Şahbaz'ın yüzünün 1 karede görüldüğünü belirtti. Polisin, konuşmasıyla dosyadaki delillerin örtüştüğünü belirten Bayraktar, "Olay kesinleşmiştir, görüntülerde Ahmet Şahbaz görünmektedir" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder