banner864

Cem Aziz Çakmak tahliye edildi 01 Şubat 2014, 16:03

Balyoz Davası'ndan 5 yıldır tutuklu olduğu Silivri Cezaevinde kanser olduğu öğrenilen Emekli Donanma Komutanı Cem Aziz Çakmak, tahliye edildi.
18 yıl hapis cezası verilen Cem Çakmak, cezasının ertelenmesi talebiyle Bakırköy İnfaz Savcılığı'na başvurdu. Talebi inceleyen Savcılık, Adli Tıp'tan rapor istedi.

Çakmak, İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Pataoloji sonucu açıklanan Çakmak'ın akciğerinden alınan parçada kanser modülleri tespit edildi. Hastane, Çakmak'ın yatarak tedavi edilmesi gerektiği yönünde görüş bildirdi. Raporda, Çakmak'ın hastalığı ve durumu ayrıntılı olarak anlatıldı.

Adli Tıp'ın hastaneden gelen rapor ve tahliller doğrultusunda hazırladı rapor Savcılığa gönderildi. Raporu inceleyen Savcılık, Çakmak'ın tahliyesine karar verdi.

Aydın Gergin


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Silahtaroğlu :

Onlar bizim kahramanlarımız bütün dualarımız onlaradır

Ízmirli Yörük Efe :

(3)- yine de her halúkarda, c.a.cakmak pa$amiza özgürlügüne kavu$masi dolayisiyla öncelikle acil $ifalar dileklerim e$liginde saygi, sevgilerimi iletip... $ahsinda da, bunun, aile, e$, dost, soy, sop, sülale, yakinlari, ve... atatürk türkiyesi icin hayirlara vesile olmasini diliyor... bu vesileyle de, halá hürriyetlerine kavu$amayip, zindanlarda cürütülen sivil-asker tüm atatürkcü vatanseverlerimizi de yadediyor... ayrica da, bu ugurda canlarina kastedilip, hayata gözlerini yuman $ehitlerimizin kendilerine tanridan rahmet... bagriyanik, kederli ailelerine de sabir ve ba$sagliklari diliyorum, biláhare!

Ízmirli Yörük Efe :

(2)- c.a.cakmak pa$amiz gibi... sivil-asker atatürkcü nice vataseverlerimiz gece yarilari kozmik odalari ve yataklarindan sökülüp... agizlari ve kalemlerine kilit, ellerine de zincirler vuruldu... sorgusuz, sulasiz zindanlara tikilip... yillarca süründürüldü, süründürülüyorlar da halá! amaaa, hic, ama hic ku$kunuz olmasin ki, dostlar... bu zifiri, kaskara, karagünlerin aydinlik yarinlari da gelecektir! tüm bu en üst derecedeki vatana íhanet / vatan haínlíklerí binbir suclarini... korkutulup, sindirtilmemi$... í$, a$, para, makam, koltuk a$kina $eref, haysiyet ve tarafsizliklarini satmami$... bagimsiz yüce türk yargisi, ve... yüce divanda dirhemine kadar hesap verecekleri... adaletli günlerde gelecektir, elbet! gün ola harman ola!!!

Ízmirli Yörük Efe :

(1)- hani insan... bir yandan icin icin kan aglayip... öbür yandan da buruk bir sevinc ya$adigindan... ne deyip, edecegini bilmez ya, dostlar... bu da, o hesap i$te! ki, hicbir suclari olmadiklari halde... sadece atatürke, atatürkün ulus devlet/ üniter yapi/ laik sistemli kinali türkiyesine ba$ koyup, ba$ verebilecek kadar sevdali olmalari suc imi$ gibi, sanki? tüm bunlar... káh yurt icli... káh da yurt di$li/ okyanuslar öteli... bazi yabanci emperyalist ülkeler ve yerli vatan hainlerince sahneye konulan kirli, pis senaryolar uyarinca... cemaatli/ tarikatli/ te$kilatli/ yolda$li/ yanda$li/ kullu/ köleli/ i$birlikcili/ yalanli/ dolanli/ hileli/ hurdali/ sahtekárli/ emniyetli/ yargili/ siyasetli... bir sürü aklin, hayalin almadigi kumpaslarla... suc addedilip...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar