Cem Garipoğlu intihar etti 10 Ekim 2014, 11:26

Cem Garipoğlu bu sabah hücresinde ölü bulundu. Garipoğlu’nun kendini astığı öğrenildi.
Cem Garipoğlu bu sabah hücresinde ölü bulundu. Garipoğlu’nun kendini astığı öğrenildi.

Münevver Karabulut’u başını keserek öldüren Cem Garipoğlu, hapishanede intihar etti.

3 Mart 2009 tarihinde Münevver Karabulut’u vahşi şekilde katleden ve ardından kayıplara karışan Cem Garipoğlu, bir süre sonra teslim olmuştu. Olay uzun süre medyanın gündemini meşgul etmiş, mahkeme tarafından 24 yıl hapis cezasına çarptırılan Garipoğlu, Silivri L tipi kapalı cezaevine gönderilmişti.

Cem Garipoğlu bu sabah hücresinde ölü bulundu. Garipoğlu’nun kendini astığı öğrenildi.

CESEDİ ADLİ TIP’A GÖNDERİLDİ

Münevver Karabulut'u öldürmek suçundan 24 yıl hapis cezasına çarptırılan ve cezasını çektiği cezaevinde intihar eden Cem Garipoğlu’nun cesedi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

2009 yılında Etiler’deki bir çöp konteynırında cesedi bulunan Münevver Karabulut’un katili Cem Garipoğlu, hapis cezasını çektiği Silivri 5 Nolu L tipi kapalı cezaevinde intihar etti. Garipoğlu, kaldığı tek kişilik odasında, kendini asmış halde bulundu. Yapılan incelemelerin ardından Garipoğlu’nun cesedi Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Garipoğlu’nun cesedi cenaze aracına konularak cezaevinden çıkartıldı. Ardından jandarma eşliğinde Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Burada yapılacak otopsi işlemlerinin ardından cenaze ailesine teslim edilecek.

İHA

Yorumlar

MSS :

hazır pkk-akp anlaşmışken gündemi hızlıca değiştirmek için zavallıyı öldürüverdiler. nasıl olsa kimse ölmesine üzülmez, kimse de öldürüldü mü diye araştırmaz. ana akım medyada bir anda dünkü olaylar üçüncü plana düşüverdi. nasıl bir uyuşturucudur bu 2000 yılından beri 80 milyon insanı ipnotize ediyor...

osman :

Burada görülüyor ki kimsenin ahi kimsede kalmiyor

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar