banner864

Cemaat Batum'dan rahatsız! 29 Haziran 2014, 17:27

Fethullah Gülen'e yakınlığı ile tanınan CHP milletvekili Faik Tunay, CHP Eskişehir Milletvekili Sühely Batum'un Emine Ülker Tarhan'ı Cumhurbaşkanı adayı ilan etmesine tepki gösterdi. Tunay, Ekmeleddin İhsanoğlu dayatmasına karşı çıkan Batum'a "Vah vah, canlı yayında birisinin adaylığı için bir vekil imza atmış, şova bak!" dedi.
"CHP'deki Fethullahçı" olarak anılan İstanbul Milletvekili Faik Tunay, CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum'a twitter üzerinden tepki gösterdi. Daha önce kullandığı CHP milletvekiliyim ama CHP'li değilim tartışma yaratan Tunay Cumhurbaşkanı seçimlerinde Ekmel Bey dayatmasına karşı çıkan Batum'u eleştirdi.

Sühely Batum, Emine Ülker Tarhan'ı Ulusal Kanal canlı yayınında Cumhurbaşkanlığına aday göstermiş ve Tarhan için ilk imzayı yayın sırasında atmıştı.

"Fethullah Gülen'in başarılarını takdir etmemek, vicdansızlık olur" sözleriyle kimliğini belli eden Tunayi Eskişehir milletvekili Batum'u şov yapmakla suçladı.

Tunay Twitter paylaşımında, "Vah vah,canlı yayında birisinin adaylığı için bir vekil imza atmış,şova bak! Atatürk adını kullana kullana en büyük zararı siz veriyorsunuz. Kemal Bey sayesinde vekil ol, çık en ağır eleştirileri yap,siz,sizin temsil ettiğiniz grubun oy karşılığı son seçimlerde BİNDE DÖRT, bu işte"

Sözleriyle Esklişehir Milletvekili Süheyl Batum'a saldırdı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Murat Taşdanoğlu :

Bu Faik bu YCHP'ye çok layık...

selçuk tuzkaya :

sayın emine ülker tarhanı tüm bodrumlular destekliyor.

cenap aytepe :

faik tünay benchpli diili ama chp millet vekiliyim diyece ...bu nasıl bir chp dir ......ey chpliler ey chpeye oy verenler..bunları hazmediyorsanız ..afiyet olsun ama ben atatürkçüyüm diyemessin... süheyl hoca ..lütfen bu adama cevap verme lütfen .işmuhatabın olabilecek biri değil

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder