banner864

Ceviz Kabuğu mitinge dönüştü 01 Haziran 2015, 11:17

Usta Gazeteci Vatan Partisi 2. Bölge Milletvekili adayı, Hulki Cevizoğlu’nun sunduğu ‘Ceviz Kabuğu’ programı İzmirliler ile buluştu. Karşıyaka- Bostanlı sahilinde gerçekleşen canlı yayın izleyicilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı, Karşıyaka programı televizyon yerine ‘yerinden’ izledi.
8 Haziran’a günler kala çalışmalarını yoğunlaştıran Vatan Partisi İzmir Milletvekili adayları Hulki Cevizoğlu, Şule Perinçek, Ümit Zileli, Sefa Köken, Tugay Şen, Vatan Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Tosunlar, Karşıyaka Spor Kulübü Yöneticisi Hakan Düzdemir ve Eski ANAP Milletvekili Metin Öney’in katılımıyla gerçekleşen Ceviz Kabuğu İzmir'in yoğun ilgisine sahne oldu.


İzmirlilerin programa olan ilgisinden çok memnun kaldığını söyleyen Cevizoğlu, “Vatan Partisi’nin iktidarına zemin hazırlamak için İzmir’deyiz. 8 Haziran sabahı Türkiye Vatan Partisi’nin çalışmaları ile yeni bir Türkiye olarak uyanacak” dedi.


Diğer siyasi partilerin kendi çıkarları ve rant sağlama arayışları içinde hareket ettiklerini söyleyen Vatan Partisi Soma maden işçisi Milletvekili adayı Sefa Köken, “Bu ülkenin birliğini ve bütünlüğünü sağlayan tek parti Vatan Partisi. Türkiye’nin kurtuluşu yalnızca Mustafa Kemal’in devrimlerinden, ilkelerinden geçer ve Vatan Partisi bu ilkelere sahip çıkan tek partidir” şeklinde konuştu. Konuşması sırasında yoğun alkış alan Köken’in sözleri sık sık ‘Mustafa Kemal’in Askerleriyiz!’ sloganları ile kesildi.


"7 HAZİRAN’DA SAFI BELLİ OLMAYAN 8 HAZİRAN’DA YAS TUTAR!"
Artık Vatan saflarında yer aldığını belirten Eski ANAP Milletvekili Metin Öney, "Ya bu yıkıcıları geldikleri gibi göndereceğiz ya da bu rejime veda edeceğiz. Açıkça söylüyorum 7 Haziran’da safı belli olmayanlar 8 Haziran’da yas tutar. 7 Haziran yeniden doğuşumuz olabilir" dedi. (egedesonsoz.com)

Yorumlar

Ayşe Dert :

çok başarili bi̇r programdi.oyum vatan parti̇si̇ne. bu arada program sunucunuz hulki̇ bey deği̇l çağla hanim deği̇lmi̇ydi̇, alişkanlik gali̇ba yanliş yazilmiş.

Hasan Kemal :

vatan sana canım feda ..!yaşasın cumhuriyet...!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar