banner864

CHP, ABD'lilerle anlaştı 19 Şubat 2015, 18:07

CHP genel seçimlerde strateji belirlemek için Barack Obama'yı ABD başkanı yapan strateji şirketi ile anlaştı. Merkezi New York'ta bulunan şirket, kamuoyu araştırması yaparak sonuçları yorumluyor.
 CHP genel seçimlerde strateji belirlemek için Barack Obama'yı ABD başkanı yapan strateji şirketi ile anlaştı. Merkezi New York'ta bulunan şirket, kamuoyu araştırması yaparak sonuçları yorumluyor.

CHP'nin genel seçimlerde stratejisini Barack Obama'yı ABD Başkanı yapan strateji şirketi belirleyecek. Anlaşma yapıldı.

Benenson Strateji Group adlı şirket, 2008'deki ABD Başkanlık seçimlerinde Barack Obama'ya Başkanlık yolunu açan strateji şirketiydi. Şirketin Merkezi New York. Çalışma metodları alanda kamuoyu araştırması yapmak ve bulguların bunları yorumlamak.

CHP'nin Tanıtım ve Halkla İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, Hürriyet'e gazetesine yaptığı açıklamada, CHP'nin Benenson Strateji Group ile anlaştığını söyledi. Bekaroğlu, şirketin 7 Haziran seçimleri öncesinde CHP için alan araştırması yapacağını, sonuçları yorumlayıp, CHP'nin seçim stratejisine katkıda bulunacağını bildirdi.

Öte yandan eski CHP genel başkanı Deniz Baykal da milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu yaptı. Baykal, milletvekili adayı olabilmek için Antalya'dan ön seçime girecek.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

melsa :

hem kafayı hem ayvayı yemiş bunlar...abd nin tek seçim kazanma stretijisi vardır...kaos oluşturup kahraman yaratma stretijisi...desenize biz bikaç yıl daha savaş,cinayet ,tecavüz,ölüm haberleriyle ve bunların yaşattığı ağır bir bunalımla ,ruhsal durumla boğuşucaz...

Lamia Onat :

ne yapsanız boş ey ychp!

NAZİRE :

YAZIKLAR OLSUN O PARTİDE HİCMİ GERCEK CHPLİ KALMADI GÖZGÖRE GÖRE CHPBİTİRMELERİNE İZİNVERİYOR DERSİMLİ KEMALİN GÖREVİ CHPBİTİRMEK KÖRMÜSÜNÜZ

levent gündogan :

Secimlerde sandık başında duran vatandaşları rahatsız etmemesı gerek. Allah rizası icin suna buna oy verin diyenler var. Vatandaşlara baskı yapılıyor.

ismail çevik :

Hakim yada örgüt gözetiminde yapılacak; - ön seçim yada - fermuar sisteminde, *mevcut mebusları tercih etmeyiniz , *Kontenjan bekleyenlere yüz çeviriniz. Samimi bulmayınız. +Önceden mebus olanları da denendikleri için asla tercih etmeyiniz. +Hele hele babadan evlada yada yakınına geçecek şekilde mebus seçmeyiniz. Örgütten gelen yıllardır sıra bekleyen; -ancak, duvar olan genel merkez ile yönetimler takozlar ile sımsıkı koltuğa yapışan mebuslar yüzünden; var olduklarını örgüte ve halka gösteremeyen, -aslında daha başarılı -daha heyecanlı olacak olan; - yepyeni halkın örgütün önderleri olacak , +Partiyi iktidara taşıyacak emekçileri milletvekili adayı olarak tercih edelim.

ilahiadalet :

tüüü size yazıklar olsun bi stratejiniz bile yok elin amerikalısından medet umuyorsunuz. seçmen size atatürkü terketmeyin dedikce siz imamın dibine yanaştınız en büyük chp seçmenini kaybettiniz şimdi gidip amerikanlardan akıl alacaksınız ha... bittiniğinizin resmidir artık. allahtan vatan partisi var

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar