banner864

CHP'den Fidan tepkisi! 10 Mart 2015, 11:55

Hakan Fidan'ın yeniden MİT Müsteşarlığı görevine getirilmesine CHP'den ilk tepki Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'tan geldi. Koç, "Bir siyasi partiye üye olan Fidan yeniden MİT müsteşarlığına getirilemez, getirilmemelidir" dedi.
 Hakan Fidan'ın yeniden MİT Müsteşarlığına getirilmesiyle ilgili CHP Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Haluk Koç yazılı bir açıklama yaptı. Koç karara tepki gösterdi.
Hakan Fidan'ın görevinden istifa ederek bir siyasi partiye kaydını yaptırdığını ifade eden Koç, "Fidan MİT müsteşarlığına getirilemez, getirilmemelidir" dedi.

"Türkiye Cumhuriyeti'nin istihbarat örgütü başkanlığından istifa ederek bir siyasi partiye kaydını yaptıran ve milletvekili adayı olduğunu açıklayan Hakan Fidan, bugün bir açıklama daha yaparak üyesi olduğu iktidar partisinin milletvekili adaylığından da çekildiğini duyurdu. Birçok oyun ve pazarlığı içerse de milletvekili adaylığından çekilmek Hakan Fidan'ın hakkıdır ama herkes şunu çok iyi bilmelidir ki bir siyasi partiye üye olan Fidan yeniden MİT Müsteşarlığına getirilemez ve getirilmemelidir."
Haluk Koç'a yanıt hükümet sözcüsünden geldi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

mustafa cenap aytepe :

değerli haluk koç atatürkçü anlayışına ve sevgi dolu çırpınışlarına şahit oldukça üzülüyoruz .chp artık bitti .1 siz 2. muharrem hoca ...ince... 3 kamer genç ....siz vatan severler çabalarınızın boşa gitmeyeceği yere .vatan partisine gelin ...hemen şimdi .18 martta bekliyoruz toplu katılımın başını çekin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder