banner864

CHP, Erdoğan için soruşturma istedi 28 Mayıs 2014, 12:34

CHP, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile ilgili olarak Tayyip Erdoğan hakkında soruşturma komisyonu kurulmasını istedi.
CHP, Başbakan hakkında meclis soruşturması istedi. CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 17 ve 25 Aralık operasyonlarıyla ilgili Başbakan Erdoğan hakkında meclis soruşturması açılması yönündeki taleplerini Meclis Başkanlığı’na ilettiklerini söyledi.
 
CHP, Başbakan Erdoğan hakkında meclis soruşturması istedi.

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamçebi, Başbakan hakkında CHP Milletvekilleri Meclis soruşturması açılmasını talep ettiler dedi.

Hamzeçebi, 4 eski Bakan ile ilgili kurulacak olan Meclis Araştırma Komisyonu’nun hala kurulmadığını söyledi.ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Sami ÇETİNKAYA :

tayyip erdoğan hakkında soruşturma izni verecek mecliste yürekli çıkacak akp vekillerini göremiyorum genel çoğunluğu tayyip'in kulu ne zaman kullar efendileri hakkında soruşturma yapabilmiş belki ileride seçimlerde iktidar değişirse tayip hakkında soruşturma açılır ama böyle giderse öyle bir iktidar görmek nafile ancak yapılacak devrim sonucunda yeni kurulacak partiler ile oluşacak meclisler veya devrim hükümetleri tayyip hakkında soruşturma yapabilir. kabul olmayacak duaya amin deyin yine ama nafile.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder