banner864

CHP eski MYK üyesinden şok sözler: Oyum Erdoğan'a! Onun için oy toplayacağım 11 Temmuz 2014, 12:39

CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan Köşk seçimlerinde oyunu Erdoğan'a vereceğini, kapı kapı dolaşıp Erdoğan'a oy isteyeceğini açıkladı.
A Haber canlı yayınında Banu El'in Köşk seçimiyle ilgili sorularını yanıtlayan Savcı Sayan çarpıcı açıklamalar yaptı:

"Ben bir Cumhuriyet Halk Partili olarak oyumu Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim. Ve dolayısıyla kasaba kasaba, köy köy dolaşıp oy da toplamaya çalışacağım."

Eğer Deniz Baykal ya da Türkiye'nin içinden, gerçekten bir Anadolu insanı ve mücadele edebilecek bir aday olsaydı Erdoğan'ın aleyhine çalışacaktım ve muhalefetin ayağa kalkması için mücadele edecektim.

ERDOĞAN EKMELEDDİN BEY GİBİ PASİF DEĞİL


Ama ben bugün İngiliz oyununu görüyorum. Yine bugün Suriye'nin, Ortadoğu'nun durumunu görüyorum. Bu yüzden bu Ortadoğu ateşi içinde Ekmeleddin Bey gibi pasif, uluslararası anlamda da Türkiye'yi gerçekten şaha kaldırabilecek bir yapıya sahip olmayan biri olduğuna inananlardanım.

Dolayısıyla 2 aday arasında tercih yapmak zorunda kalacağım ve o 2 kişiden biri sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Oyumu ona kullanacağım. Ben AK Parti'ye oy vermiyorum. Ülkenin geleceği, birliği beraberliği Erdoğan'a oy vereceğim.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Halil Koçyiğit :

sayın savcı sen yinede bildiğini yap,chp de de biyatçı idin zaten biat senin kanına işlemiş,baykala biat edeceğine erdoğana ediyorsun,ancak öyle rahatlarsın,sende chp ruhu malesef oluşmamış

Bulutoğlu :

Allah akıl fikir versin

vatansever :

ekmeleddin bey nejdet sezer gibi çok iyi bir insan ama bence akp çalışamazhale getirilmek isteniyor

sedat duman :

mecburen ekmeletin oyumualır

Ferda :

Keşke içimize %100 sinen bir aday olsaydı fakat şuanda yapılması gereken tekşey bb yi çankaya ya çıkartmamaktır. Şerefimizle yenilelim anlayışınada katılmıyor. Bb çıktığında 7 yıl orada kalacak ve bu ülkeyi toparlanamaz hale yüzlerce yıl geriye götürecektir. Duygularımızla değil mantığımızla hareket etmeliyiz.

HAYRETTİN GENÇALP :

zaten siz chp leri anlamak mümkün değil. birileri senoryo gereği ekmel beyi çıkarır, birileri vatan sever gibi davranıp, başka aday için imza vermez. fakat en acısı ise bazısı ise gedikli olmasına rağmen puslu havaları kollaması. buda maalesef chp nin gerçekleri. oysa 2015 vekil seçimleri var.............................

Nedim Yavuz :

Sen hiçbir zaman CHP li olmadın makam uğruna parti satanlardasın

ANA :

sn.savci 2 adaydan birini tercih etmek zorunda değilsiniz.bizim gibi sandiğa gitmezsin,ya da boş oy kullanirsiniz olur biter, o na yarar buna yarar diye düşünmezsin.şerefinle yenilir.küllerinden yeniden ...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar