banner864

''CHP ile Cemaat anlaştı mı?'' 17 Ocak 2014, 09:03

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "CHP ile Cemaat anlaştı mı?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "Haksızlığa uğrayan bir insanı korumam için illa CHP'li mi olması gerek" dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP-Cemaat anlaşması iddialarını yanıtladı.

Katıldığı bir televizyon programında gündemi değerlendiren Kılıçdaroğlu, "CHP ile cemaat arasında zımni bir anlaşma yapıldığı" iddialarına ilginç bir yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu, "Hayır efendim. Biz de zaten hayretle okuyoruz. Şimdi haksızlığa uğrayan bir insanı illa benim korumam için CHP'li mi olması gerekiyor? Böyle bir şey olabilir mi?" dedi.

CHP Lideri, İzmir merkezli yolsuzluk soruşturmasıyla ilgili de bir iddiayı gündeme getirdi. Kılıçdaroğlu, Adalet Bakanı Müsteşarının İzmir'deki soruşturmayı başlatan savcıya telefon açarak "O dosyayı kapatın" dediğini öne sürdü.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Utku Guzel :

Kemal bey siz CHPnin baskanisiniz ya cekin gidin yada artık bu gorevi yapınız. Ülkenin çivisi çıkmış ama siz halen cemaatle ve Amerikayla işbirliği yapıyorsunuz. Artık su çizmeleri giyin yada çekilin gidin

Vatandaş! :

kemal bey; yüzlerce yurtsever, atatürkçü subay, siyasetçi, gazeteciyi düzmece belgelerle içeri tıkan ölümüne neden olan hürriyeti gaspedenlere kol kanat geriyorsunuz. yazıklar olsun! ancak unutmayın eşkiyaya yandaşlık yapan onunla aynı akıbeti yaşar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder