banner864

CHP kurultaya gidiyor 14 Ağustos 2014, 20:07

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada  "CHP Kurultayını olağanüstü toplayacağım, Herkes Genel Başkan adayı olabilir" dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "İmza toplamakda biraz zorluk çekecekler. Meraklanmasınlar ben kurultayı toplayacağım" diye konuştu.
Kemal Kılıçdaroğlu "Basın toplantısı yapan arkadaşlara şunu söyledim, 'kurultayı toplamak istiyorsanız imzaları getirin ben hemen kurultayı toplayacağım' diye. Ama anlaşılıyor ki imza toplamakda biraz zorluk çekecekler. Meraklanmasınlar ben kurultayı toplayacağım" diye konuştu.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

alyssa :

emine ülker tarhanda deneyimli birisi oda çok başarılı

İnce İnce :

böyle gitmez arkadaşlar.atatürkçü ve ulusalcı chp istiyoruz.muharrem ince hepsini dize getirir ve çok deneyimli bir isim

Ataturk1 :

gercek ataturkcu olsaydiniz, istifa ederdiniz ki chp kendi temellerine bir an once donebilsin diye. isleri yokusa surdugunuzde hangi ideolojide oldugunuzu acikca gostermis olursunuz.

muharrem elçi :

genel başkanın değişmesi herşeyi değiştirmez.yönetici kadrolar aynı kaldığı sürece emir alınan yer değişmeyecek.atatürk chp'sinin çizgisine uymayan yönetici kadrolar değişmedikçe farkeden nedirki?

Utku :

Basa gercek bir Atatürkçü gelirse cok güzel yoksa aynı adamlar gelecekse bos

Muharr Temel :

Kurultay neyi deyistirecek ki oyun içinde kural deyistirmek gibi bir sey genel seçime bir sene kalmis kurultay iyi deyil ama iyi bir program ve tüm solu toplyarak ola bilir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar