banner864

CHP milletvekilleri bu anketi beğenmedi 15 Ekim 2014, 19:21

Konsensus araştırmasında ortaya çıkan “CHP’liler Kılıçdaroğlu’nun Başbakan olacağına inanmıyor” sonucu CHP’li milletvekillerine soruldu. Vekiller araştırma sonucunu kabul etmediklerini belirtti.

CHP milletvekilleri bu anketi beğenmedi paylaşan: ulusalkanal
“CHP’li seçmenin yüzde 89’u Kılıçdaroğlu’nun Başbakan olacağına inanmıyor” Konsensus ‘un yaptığı araştırmadan çıkan bu sonucu CHP’li vekillere soruldu. Sonucu kabul etmeyen vekillerin Kurultay’ı örnek göstermesi dikkat çekti.

Sonuçları değerlendirmekten kaçınan CHP sözcüsü Haluk Koç, siyasetin anketle yapılmayacağını belirtti. 

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, anket sorusuna net bir yanıt vermedi. Kurultayı hatırlattı ve “önümüze bakarız” diye konuştu.

CHP’li İlhan Özkes de anket sonucunu kabul etmedi. Kılıçdaroğlu’na itimat olduğunu savundu.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

ilahi adalet :

kılıçdaroğlu kendini başkanlığa taşıyan chp seçmenini dinlemediği gibi tıpış tıpış sandığa gideceksiniz dediği an zaten bitti kılıçdaroğlu çokdan istifa edip yerine gelen bugüne kadar bölünen seçmeni toplayıp şimdidende seçimlere hazırlık startını verirdi ama bunların belediyeleri bile hikaye. maltepe belediyesi hala biten binalara iskan vermiyor vatandaş haybeye inşaat su elektrik parası ödüyor fazladan. normal abonelik başlatamıyor.. vereceği hizmet anca bu iskan bile çıkaramıyor

Gungor Onan TEXAS :

dersimli kemal bashbakanligi ancak ruyasinda gorur. chp sechmeni akp sechmeni degildir. emine ulcer tarhan hanim yeni bashbakandir.saygilarimla gungor

erhan. :

Bu saatten sonra Siz ancak kendinizi kandirabilirsiniz. bu gidisle baraj altinda kalacak gozuken kucuk dunyanizda mutluluklar demek dusuyor bize de.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar