banner864

CHP milletvekilleri Sincan Cezaevi'nde 10 Ekim 2013, 14:08

CHP'li milletvekilleri Yargıtay kararının arından, tutuklu milletvekillerini ziyaret etmek için Sincan F Tipi Cezaevi'ne gitti.
Yargıtay kararlaırnın ardından CHP'li milletvekilleri tutuklu milletvekilleri ile bir araya gelmek üzere Sincan F Tipi Cezaevi'ne gitti.

CHP’li milletvekilleri Ergenekon Davası’nda 34 yıl 8 ay hapis cezası alan CHP Milletvekili Mustafa Balbay’ı ve Balyoz Davası’nda aldığı ceza Yargıtay tarafından onanan MHP Milletvekili Engin Alan’ı cezaevinde ziyaret etti. Ziyaret sonrası CHP heyeti adına açıklama yapan Grup Başvekili Engin Altay, Yargıtay'ın Balyoz kararlarıyle ilgili konuştu.

Altay, hem Ergenekon hem de Balyoz'un Türkiye Cumhuriyeti'ni hedef aldığını vurguladı.

CHP heyetinde Grup Başvekili Engin Altay, Mehmet Haberal, Tanju Özcan, Muhammet Rıza Yalçınkaya, Celal Dinçer, Sakine Öz, Ali Rıza Öztürk, Ali İhsan Köktürk ve Sedef Küçük yer aldı.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

mdd :

sayın tolga o zaman chp yanlış yapmayacak. eğer atatürk'ün partisiyim diyorsa 6 ok ve kemalist devrim çizgilerinden sapmayacak. chp yi eleştirmek akp nin ekmeğine yağ sürmek değil chp yi doğru yola sokmak denir.

Lutfi metin :

Bu tür ziyaretlerin haber değeri olmamalı. İki parti her gün nöbetçi vekil uygulaması yapmalı ve ziyaret etmeliler.

tolga özbaş :

chpnin açığını bulduğu zaman hemen eleştiriyor ve akp ekmeğini yağ sürüyor birleşmemiz lazım

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar