CHP'de istifa tartışması! 10 Kasım 2014, 16:43

CHP içindeki ayrışma karşılıklı restleşmeyle devam ediyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu'nun “ulusalcıların istifası parti güçlendirir” şeklindeki sözlerine yanıt geldi. CHP Milltevetvekili Ümit Özgümüş, Bekaroğlu için "dağdan gelip bağdakileri kovmak için fetva veriyor" dedi. Uşak Milletvekili Dilak Akagün Yılmaz da “sonradan eklenenler istifa etsin” sözleriyle Bekeroğlu'na yanıt verdi.
Ulusalcı milletvekilerinin CHP'den istifa edip etmeyeceği tartışması sürüyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu'nun istifaların gelmesiyle ilgili “CHP zayıflamaz daha güçlenir” şeklindeki yorum parti içinde karşılıklı açıklamalara neden oldu.

Bekaroğlu'na CHP milletvekilleri Ümit Özgümüş ve Dilek Akgün Yılmaz sert yanıt verdi. Özgümüş Twetter hesaplarından “durumu dağdan gelip bağdakini kovuyor” ifadesini kullandı.

"Bekaroğlu, Ulusalcı kanat giderse CHP zayıflamaz güçlenir demiş. Sol ve laik kanat da giderse CHP daha da güçlenir mi acaba? CHP içi tartışmalar hakkında konuşabilecek son kişi Bekaroğlu,dağdan gelip bağdakileri (Ulusalcıları) kovmak için fetva veriyor.


Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz da istifa etmesi gereken kişinin Bekaroğlu olduğu imasında bulundu.

"CHPyi gerçekten güçlendirecek olan gerçek CHP'lilerin değil partiyi dönüştürmeye çalışan ve sonradan eklemlenenlerin istifa etmesidir."

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Batur aydın :

Ulusalcılara sahip çıkılırsa ulusa sahip çıkılır Ancak böylece karanlıklar kaleleri( K K) yıkılır.

NAZİRE :

DERSİMLİ KEMAL GİTSİN İSDİFA ETSİN HERŞEYİNİ ALIPGİTSİN DÜŞSÜN CHP NİNYAKASINDAN DÜŞSUN

cenap aytepe :

kılıçdaroğlu chpyi bitirme projesi bu planlama amerikada yapıldı sırayla hayata geçiyor bunda korkulacak bir şey yok paçayı ele vermemek lazım chp liler yakında toplu istifada bulunacak bekar oğlu bu projenin şahı fakat devrimciler mat diyecek

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar