banner864

CHP'de Sarıgül operasyonu 21 Mayıs 2014, 12:00

Yerel seçimin ardından MYK'da değişikliğe gidilen CHP'de sular durulmuyor. Kulislerde Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na getirilen Tekin Bingöl ile yeni Genel Sekreter Gürsel Tekin'in atağa geçeceği konuşuluyor. İddiaya göre, hedefte Mustafa Sarıgül’e yakın kadrolar var.
30 Mart'taki yerel seçiminin ardından CHP sular iyice ısındı. MYK'da yapılan değişikliğin, parti örgütlerine de sıçrayacağı belirtildi.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, kulislerde öne çıkan tez, İstanbul’da seçimleri kaybeden Mustafa Sarıgül ile Gürsel Tekin ikilisi arasında bir hesaplaşma yaşanması. Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na getirilen Tekin Bingöl ile yeni Genel Sekreter Gürsel Tekin’in Sarıgül’e yakın kadroları değiştirmek için çalışmaya başladıkları konuşuluyor.

Bingöl ve Tekin ikilisinin, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı’nın istifa etmesini istedikleri belirtiliyor.

İstanbul örgütlerinin yeniden düzenlenmesi için Sarıgül’ün de talebi olduğu, Kılıçdaroğlu'nun ise henüz bir karar vermediği iddia ediliyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Mert Arslanyılmaz :

Kemal K. bu partinin başında olduğu sürece problemler devam eder. Sarıgülü partiye getirerek görevini yapmıştı. Yeni görevlerini yerine getirmeden tasfiye edilmeli..

çağlar :

madem operasyon yapıp partiden tasfiye etmeye çalışıyorsunuz o halde yalvararak partiye niye aldınız. yalvararak alıyorlar kavga gürültüyle atmaya çalışıyorlar.

Metin :

Mhp de chp de lider yok deniliyor.oyumuzu kime verelim diye insanlar soruyorlar.ve RTE ye veriyorlar.en kötü lider RTE den daha iyidir

ayşe aslı :

için için kaynayacağınıza artık kenetlenin birlik olun bıktık artık

BAKİ TAŞDLEN :

CHP de KADROLAI GELİŞİ GÜZEL ve KISA DÖNEMLERDE DEĞİŞTİRMEK PARTİDE GÜVENSİZLİK ve PARÇALANMA KOPMALAR MEYDANA GETİRİLİR...

Selçuk Gürel :

sarıgül parça tesirli bir bombadır. chp'nin bir an önce kurtulması gereken bir habis urdur.

aynur yahşi :

Akp nin 3 dònem gekmesinin tek nedeni mualefet yani chp ve mhp dir cünkü nezam olay olsa mualefetin sedi çıkmıyor tayip yaninda yer alîyorlar purojeleri yok birde devket bahceli gidip yerine iyibir lider gelmeli chp nin başına muharrsm ince olabilir süheyir batu olabilir duźgün insanlar gerek şu aşamada cumhur baskanı 2 mulefetpartisininde tek adayı ahmet sezer olmalî akp nin ònùnü sadece o keser sağ ve sol oy verir atatürkcü duruşu var bu hucu yalancıların elinden alınmalî ülke oyuncak oldu ülkenin halu perişan insanlar esir duşünemiyor olan biteni kendine gelmesi gerek toplumun satîlan her yerin geri alınîp akplilerin yargılanması ve tüm malvarlıklarına el konulmasî gerek çok ileri gittiler tùrk milleti dur demeli dedirtcek mualefet gerek adam gibic

gökan :

amerikanın şekillendirdiği chp de amerika ne derse oolur tabiiki ...amerikanın oluşturduğu chp nin yönetimi istediği kadar depişsin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar