banner864

CHP'de Şişli krizine yeni bir skandal daha eklendi! 13 Şubat 2015, 19:06

CHP'li Şişli Belediyesi'nde yaşanan kriz ile ilgili skandal bir görüntü daha ortaya çıktı. Meclis toplantı salonunda çekilen görüntülerde Emir Sarıgül'ün Belediye Başkanı Hayri İnönü'ye ağza alınmayacak küfürler ettiği iddia ediliyor.
 Yönetim krizleri, istifalar, dayak ve tehdit iddiaları ile gündemden düşmeyen CHP'li Şişli Belediye'sinde yaşanan skandallara bir yenisi daha eklendi.
İnternete yüklenen görüntülerde, Belediye Başkan Yardımcılığı'ndan istifa eden Emir Sarıgül'ün Hayri İnönü'ye küfür ettiği iddia ediliyor.

Bu görüntüler Şişli Belediye Binası'nın Meclis salonu. Toplantı başlamadan önce salona Belediye Başkanı Hayri İnönü geliyor. Hemen ardından da Emir Sarıgül.

Sarıgül, İnönü'nün yanındaki sıraya oturuyor. Bu sırada İnönü'ye bir şeyler söylüyor. Sözleri duyan İnönü ani bir tepki gösteriyor. Ancak herhangi bir karşılık vermiyor.

Yerine oturan Sarıgül, sözlerine bir süre daha devam ediyor. Gerilen Hayri İnönü ise yanıt vermiyor.

Sesi oldukça bozuk olan videoda, Sarıgül'ün Hayri İnönü'ye küfür ettiği öne sürüldü.Video ile ilgili henüz Emir Sarıgül'den ya da Hayri İnönü'den bir açıklama gelmedi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar