CHP'de şok istifa! 23 Ekim 2013, 16:59

Emrehan Halıcı, CHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti.
CHP Ankara Milletvekili Halıcı, CHP genel başkan yardımcılığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Emrehan Halıcı, yaptığı yazılı açıklamada, "23.10.2013 tarihi itibariyle CHP genel başkan yardımcılığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım." dedi.

Gerçek Gündem.com'da yer alan habere göre, CHP Genel Başkan Yardımcısı Halıcı, istifa sinyalini bugünkü MYK'da verdi. Halıcı, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na dönerek, "Size sunduğum hiçbir proje hayata geçirilmedi. Benim ilgi alanımda olan konulara diğer genel başkan yardımcıları da müdahale ediyor. Başka kişiler tarafından getirilen projeler uygulanıyor benim projelerim ise askıda bekliyor'' dedi. Halıcı, "Uygulamak istediğimiz projeler ciddiye alınmıyor'' serzenişinde de bulundu.


Bu sırada CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin'in gülmesi üzerine, Halıcı sözlerini yarıda kesti ve "Söyleyecek bir şeyim yok'' dedi. Halıcı, toplantının ardından istifasını sunarak parti binasından ayrıldı.


Halıcı istifasının ardından Twitter hesabından şu tweeti yazdı:

 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

güner kozan :

emrehan halıcı gibi dehayı işlevsiz bırakmamak gerekirdi.bence en doğrusunu yapmış eski kafalar zehir gibi insanlardan pek hoşlanmazlar onların yaptığı tipik sıradan siyaset emrehan bey bunların dışında süper biri

kutlu :

Umarim insanlar akp ye karsi chp ye oy verme mantigini birakirlar

selim sevinç :

sayın halıcı chp den öte türkiyenin hafızası en kuvvet li nadir değerlerinden biridir.geçmişle geleceği ilintileyebilecek bir beyin partide olmakla aklı belli ilkelerle kullanmak tezat.bence doğru yapmış

mehmet akar :

en doğrusunu yapmuş.tebrikler.bu chp den bişey olmaz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar