banner864

CHP'de toplu istifa! 31 Ekim 2014, 12:03

CHP Sakarya İl Örgütü’nde akşamüstü istifa depremi yaşandı.
CHP Sakarya İl Örgütü’nde akşamüstü istifa depremi yaşandı.Edinilen bilgiye göre İl Örgütü’nden 7 asil ve 7 yedek üye görevlerinden istifa etti.

İstifa dilekçelerini Genel Merkeze gönderen isimler şöyle;

Asil Üyeler

Muammer Yavuz, Aşkın Oktay Gemici, Metin Küpçü, Mehmet Yüceltimer, Sibel Akarsudan, Ramiz Tozar, Ahmet Ağur

Yedek Üyeler

Erol Çavuşoğlu, Şevket Atalan, Bülent Özer, Ercan Garlı, Selman Haymana, İbrahim İlger, Emre Türkhan

Öte yandan CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu istifaları değerlendirirken şu ifadeleri kullandı:

“Çürük yumurtaları ayıklayacağız”

“CHP’nin içindeki hizipçilik Sakarya’da kendini göstermiştir. Partimize zarar verenler ortaya çıkmıştır. Dertleri koltuk kavgası. Partinin doğru yönetilmesi… 2015 genel seçimlerinde sıra kapma telaşı. İstifaların devamı gelmez. Çürük yumurtaları ayıklayacağız”

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

E.Özaydin :

bunlar yanlis hareketler , bu partide kalip , atatürkcü cumluriyetci olmayanlarin gitmesi saglanmali, bunun icin mücadele etmeli , ve chp yi tüm türkiyenin aydinlarinin ilericilerinin yurtseverlerinin birlik cepesi yapilmalidr, yoksa parti hüseyin aygün sezgin tanrikulu gibi adamlarin eline kalacak

mahmut çevik :

bir zamanlar allah rahmet eylesin ecevit te partisin den ayrılan olunca bu şekilde savunma yapıp çürük yumurtaları ayıklıcağız demişti ve sonra meclise bile giremedi artık şunu görün chp akp nin arkası na takılarak çöküşe geçmiştir.

rıfkı yıldız :

chp atatürk,ün chpsi değil, dersimli kemalin chp si dersim diye bir şehir yok toplu istifa bekliyoruz..

cengiz uğur :

atatürk'ün partisi olmaktan çıkan chp tepeden çürümeye başlamış. çürütenler utansın

abrek :

bu chp %15'i görsün secimlerde, ahan da bıyığımı kesecem :)

cenapaytepe :

kendi içindeki mualifleri yani kendisi gibi düşünmeyenleri yani cemaatçi olmayanları yani evet efendim sepet efendim demeyenleri çürük yumurtataya benzeten .bu zavallı anlayışa bu yumurtaları kim doğurdu demek lazım .ancak öyle değil atatürkçü chp liler doğru yolu bulacak ve işçi potide buluşacaklar.çünkü türkiyenin tek kemalist ulusal demokrat partisidir.

Hasan Batman :

chp sakarya il örgütü, önündeki büyük engeli görüp te bu engeli aşmak için hiçte makul sürelerinin kalmadığını bilmeli. b u kısa sürede çok işler yaparak yaklaşan seçimlerde çıtayı yükseltmenin yollarını denemeli ve de yapması gereken çok sıkı çalışmayı ihmal etmemeli.dikkat edilmesi gereken bazı hususlara daha yakından muktedir olunmalı.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar