banner864

CHP'den çuval tepkisi 13 Kasım 2014, 20:32

CHP'den ABD askerine çuval geçirilmesiyle ilgili çarpıcı bir yorum geldi.
 CHP'den ABD askerine çuval geçirilmesiyle ilgili çarpıcı bir yorum geldi. Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, ABD askerinin başına çuval geçirilmesini doğru bulmadığını söyledi. Hamzaçebi, "Çok istiyorlarsa gitsinler Irak'ta, Suriye'de ABD askerinin başına çuval geçirsinler" dedi.
Etiketler

Yorumlar

şükrü dursun :

48yıldır oylar bölünmesin diye oy verdik yanılmışız amerikan emperyalizmine bel bağlayan partilere oy yok.. yok birbirinizden farkınız sizde emperyalizm den onay bekliyorsunuz..

mehmet karakaya :

ne yapmak istıyorsunuz gayet iyi anlıyorum helal olsun sana decek bir şey yok sanırım sadece 2015 secimlerinde görüşeceğiz.

cenap aytepe :

işte bu ya bu chp bu gelde bu partiye oy ver ve bu partiden medet um ..her gün ve her açıklamaları ile dibe vuruyorlar ..ey.... chpye oy verenler ..artık aklınızı başınıza alın .işte dünyada atanın saygınlığına yakışan ve tanınan ve devrimçi emekçi kemalis ve çumhuriyewtin genç ve çok tecrübeli birliği i,le işçi partisi önünüzde .dünya ve emperyalizme hodri meydan diyor.

T.C. Kurtoglu1919 :

maasiini abd ödüyor galiba

ilahiadalet :

eğer chp yi bitirmek için chp tabanının fikrinin zıttı bu söylemlere devam ediyorsanız evet bunda son derece başarılı oldunuz. oyumuz bundan sonra işçi partisinedir.

TC_HEKİMİ :

çebi de çuval istiyor zannımca.tgb'li gençlere duyurulur:)

peyman boyer :

madem sen de onlar tarafındansın, senin de başına bir çuval geçirmek hak oldu netekim..!

Esin Ozsener :

Artık CHP yi bırakıp gidin çünkü gerçek CHP li değilsiniz. Patronlarına söyle askerlerini bir daha ülkeme yollamasin. Onların müttefik pkk yani terorist ozaman onların askerleri de terorist Türk gençleri teröristlere gününü göstermiş.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar