banner864

CHP'den ''işgal'' yorumu 14 Nisan 2014, 12:52

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "CHP'yi işgal et" hareketinden memnun olduğunu belirtti. Kılıçdaroğlu, "CHP’ye ye oy versin vermesin herkes CHP’yi dönüştürmek için bir araya geldi. Bundan biz onur ve kıvanç duyduk" dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "OccupyCHP" yani "CHP'yi işgal et" hareketinden memnun olduğunu açıkladı.

Vatan'a konuşan Kılıçdaroğlu, "CHP’ye ye oy versin vermesin herkes CHP’yi dönüştürmek için bir araya geldi. Bundan biz onur ve kıvanç duyduk" dedi. Kılıçdaroğlu, "CHP'de siyaset yapmak ve CHP’yi dönüştürmek istediklerini bir çoğu gördü, daha etkin bir CHP istediklerini beyan ettiler" diye konuştu.

Kılıçdaroğlu, "üye olamıyoruz, engeller var" şeklindeki eleştirilere "hangi gencin üyeliğine bir kişi karşı çıkarsa, bu partide o kalmayacak" yanıtını verdi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ERDiNC ÜNLÜ :

BUNUN ADI iHANET!!! Kürtcülük, bölücülük, gericilik, yikicilik, sorosculuk, ABD-AB´ye teslimiyet. Y CHP budur. Y CHP´LiLER YARGILANACAK Cok yakin bir gelecekte, su anki CHP´yi eline geciren Y CHP´liler Sevr´in yeniden hortlatilmasi olan BOP projesine hizmet etme sucuyla ve anayasal bir partiyi (CHP) ele gecirip, degistirip-dönüstürüp, binbir türlü ihanetin odagi yapmasi sucuyla, vatana ihanetle yargilanacaklardir. Ne Mutlu Türküm Diyene!

muharrem elçi :

atatürk'ün chp sinde ne eksikti ya da ne yanlıştı da düzeltmeye çalışıyorlar acaba? ihanet eksikliği ise söz konusu ona bir şey diyemem.

Neşe Selimoğlu :

chp dönüşmüştü zaten. i̇şgal, bu değişimin gençler üzerinden meşrulaştırılmasından başka bir şey değildir. aslına bakarsanız; geçlerin "chp'yi atatürkçü köklerinden koparmak" amaçlı bu eylemi işgal değil, abesle iştigaldir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar