banner864

CHP'li Haluk Koç Ulusal Kanal'ı suçladı 24 Aralık 2014, 19:17

CHP Sözcüsü Haluk Koç MYK toplantısı arasında açıklamalarda bulundu. Koç, Birgül Ayman Güler ve Hüseyin Aygün’ün disipline gönderilme nedeninin iki milletvekilinin söylemleri olduğunu belirtti. Cemaatle ittifak yaptıklarını reddeden Koç, konuyu gündeme getirdiği için Ulusal Kanal ve Aydınlık'ı suçladı.

CHP'li Haluk Koç Ulusal Kanal'ı suçladı paylaşan: ulusalkanal
CHP sözcüsü Haluk Koç MYK arasında basının karşısına geçerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Koç “Birgül Ayman Güler ve Hüseyin Aygün’ün Disipline gönderilme nedeni nedir?” sorusuna net bir yanıt vermekten kaçındı. Güler ve Aygün'ün sözlerinin disiplin sürecini başlattığını kaydetti.

Koç, CHP'nin Cemaat'e ittifak yaptığı iddialarını doğru olmadığını belirtti. Ulusal Kanal ve Aydınlık gazetesini bu konuyu gündeme taşımakla suçladı.

Güler ve Aygün'ün disiplinine sevkinin Parti Meclisi'nde karar bağlanırken Süheyl Batum’un CHP MYK'sınca disipline gönderilmesi de, Koç'a soruldu. CHP Sözcüsü, Batum'la ilgili kararın aciliyetİ omduğunu söyledi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

AV.YENAL ÜNSELİ :

ulusal kanali suçlayacağiniza düşünceleri ifade "özgürlüğü gibi evrensel bir kurala saygi gösterin efendiler..tayyip efendiden farkiniz kalmamiş...

hasan atar :

boşsunuz be, atatürk'ün kurduğu partinin mirası üzerine kurulup, ahkam kesiyorsunuz. baykal seni kadroya bile almıyordu, bu kadar boş adamın içinde sözcü diye öne çıktın.

eşitlik :

Haluk bey Deniz Baykal'ın kendisine yaptıklarını dava arkadaşlarına yapmayı kendine yakıştırabiliyor demek ki ...Buna ne dendiğini biliyordur bir polemik uzmanı olarak...

ozcan :

parti icindeki sorunlariniz icin birbirinize saldirmak ile ugrasacaginiza, gercek dusman ve hainlerle ugrassaydiniz bugunku durumlara gelmezdik sayin koc bey. tek gercek muhalefeti yapan parti isci partisi. butun gercekleri halkimiza anlatan aydinlatan isci partisi. sizlerdende bunu beklerdik.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar