banner864

CHP'li vekil Erdoğan gibi konuştu 11 Mayıs 2014, 16:32

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun dünkü hukuk dersine, CHP'den ilginç bir değerlendirme geldi. Kanal 7 televizyonuna konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, konuşmanın uzamasına işaret etti ve saygısızca olduğunu iddia etti.

CHP'li vekil Erdoğan gibi konuştu paylaşan: ulusalkanal
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Başbakan Erdoğan'a hukuk dersi verdi, CHP'nin tavrı ise dikkat çekici oldu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, Kanal 7 televizyonuna konuk oldu, Feyzioğlu'nu eleştirdi.

Loğoğlu, bundan daha önemli olanın "siyasi konuşma yapıyor" algısının yaratılması olduğunu belirtti.

CHP'li Loğoğlu, bu durumu da eleştirdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ali :

Yalaka adam

cenap aytepe :

işte chp ve işte atatürke ihanet ve işte yıllarca yaptıkları mualefet .ey chpliler artık kendinize gelin .bu parti denizin babasını bile vekil yapmadı işte vekilleri ve nasıl oluyorda atatürkün kurduğu parti muhalefete mahkum oluyor .işte ortada ve muhalefet partileri neden memnun ortada.

GerçekTürk :

Bu adamı chp de nasıl tutuyorlar . Anlam veremiyorum

Sami ÇETİNKAYA :

abd bağımlısı ab kuyrukçusu akp'nin yandaş ana muhalefeti genel başkan yardımcısından başka tavır dik duruş beklenemez teslimiyetçilik ruhunda vardır. 1 mart tezkeresinde akp ve abd yanında yer aldı bugün y.chp'nin dış işlerinden sorumlu gn.bşk.yrd.cısı chp'nin düştüğü hale bakın laloğlu öyle yapma feyzioğlu'nu taşla tayyib'e biat et öv sana yakışır.

Esrefpasali :

sn. m.teyzioglu`nun etigi kelamlar demokrasinin olmazsa olmazlari

engin25 :

bu adam chp den değil olamaz. trt akp ye 18 saat probaganda süresi verince muhalefete sadece 45 dakika verdiğinde nerdeydin tahminime göre yakında transfer ihtimalin var yürü be ordan .metin fevzi oğlu bu ülkenin yüz akıdır

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar