banner864

CHP’li vekilden alternatif aday açıklaması 30 Haziran 2014, 14:15

CHP Artvin milletvekili Uğur Bayraktutan: Alternatif aday için 20 imza toplansın, Ekmeleddin İhsanoğlu'na verdiğim imzayı geri çekerim. Ben de alternatif adaya imza atarım.
CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, alternatif cumhurbaşkanı adayı desteklenmesi durumunda imza vereceğini açıkladı.

Uğur Bayraktutan, 20 millvetkilinin alternatif adayda uzlaşması durumunda CHP ve MHP'nin Ortak Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığı için verdiği imzayı geri çekeceğini belirtti. Bayraktutan, "Alternatif aday için 20 imza toplansın, Ekmeleddin İhsanoğlu'na verdiğim imzayı geri çekerim. Ben de alternatif adaya imza atarım" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

şengül turhan :

YA TOPLANIR EMİNE ÜLKERTARHAN İÇİN İMZA TOPLARSINIZ YADA OY İÇİN ÇOK BEKLERSİNİZ BEN ŞAHSIM ADINA RTE NİN LACİVERTİNE OY VERMİYCEM OKADAR

burhanettin karakaş :

emine ülker tarhanın sonuna kadar destekliyoruz ben chp üyesiyim başkasına oy atmayaşağım

Ali Doğan :

Hatanın neresinden dönersen kardır Onurlu ol yarına güvenle bak. Çocukların seninle gurur duysun.

sol cephe :

sayın vekilim uğur bayraktutan, bu açıklamayı yaparken çok mu düşündünüz?. 20 imza toplandıktan sonra siz imza atmasanız da olur.

TURAN ÖZTÜRK :

uğur bayraktutan, adam isen adam gibi davran. ekmeleddin ihsanoğlu'nun adaylığından memnun değilsen. yurt seversen artvinli devrim şehitlerini düşün ve şartsız imzan'i çek. emine ülker tarhan için imzacı ol.

GÜNEBAKAN :

20 bulunursa sana ne i̇hti̇yaç var. hayret bi̇şey ya.

bülent bilgin :

savaşı kazanın ben cepheye gelirim diyorsun yani.git evde bekleyenlerle ol. korkaklarla işimiz olmaz...

Tam Bağımsız :

sayın bayraktutan, neden yirminciyi bekliyorsunuz? onuncu siz olun. biraz cesaret, biraz irade lütfen.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder