banner864

CHP'li vekillerden Feyzioğlu'na destek 13 Mayıs 2014, 19:50

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun Danıştay töreninde yaptığı konuşma Ankara'da tartışılmaya devam ediyor. CHP’li Milletvekilleri Süheyl Batum,Birgül Ayman ve Gürkut Acar Başbakan’ın tavrının kabul edilebilir olmadığını vurgularken, Feyzioğlu’na da destek verdi.

CHP'Li vekillerden Feyzioğlu'na destek paylaşan: ulusalkanal
Türkiye’nin gündemine damgasını vuran Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun Danıştay da yaptığı konuşmaya Meclis'ten destek gelmeye devam ediyor.

CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, Başbakan’ın tavrının kabul edilebilir olmadığını belirtti.

İçişleri komisyonu üyesi CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, Feyzioğlu’nun doğru olanı yaptığını söyledi.

CHP Antalya milletvekili Gürkut Acar da Erdoğana sert çıktı. Erdoğan’ın "hukuk cahili" olduğunu söyledi.

HABER: HÜSNA SARI
KAMERA: HALİT YAĞCI

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Dilay ÇETİN :

Sayın Metin FEYZİOĞLU ' nun " İdari Yargı Günü " nde Yaptıkları Tarihi Konuşmaları Siyasi Değil Son Derece İnsani Bir Konuşmaydı . Demokrasimizin Güçlenmesi İçin , Hukukun Üstünlüğünün , İnsan Haklarının Önemini Dile Getiren , Çok Geniş Kesimleri Kucaklayan , Yaralara Merhem Olan Çok Gerçekçi Bir Konuşmaydı . Sayın Başbakanımızın Beklentilerini Karşılamayan Konuşma , Kendilerinin Geçerli Mazereti Olmayan Cahilce Bir Tavır Sergilemesine Sebep Oldu ki Bu Durum Hukukun Üstünlüğünden , İnsan Haklarından Ne Anladıkları Belli Olmayan Devlet Adamlarının , Demokraside Yol Aldırmada Toplumumuzu Epey Zorlayacağını Gösterir .

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar