banner864

CHP'li vekillere Ekmeleddin İhsanoğlu tepkisi 03 Temmuz 2014, 14:25

Sivas Katliamı'nda yaşamını yitirenleri anmak için yapılan törende CHP'li milletvekilleri Ekmeleddin İhsanoğlu tepkisiyle karşılaştı. Anma sırasında yurttaşlar, CHP'li vekilllere "Tayyibi Tayyiple yıkamazsınız, Emine Ülker Tarhan'ı destekleyin" dedi.

İHSANOĞLU'NA TEPKİ paylaşan: ulusalkanal
Yurttaşlar CHP’li milletvekillerine Sivas'ta çağrıda bulundu.

Sivas Katliamı’nda katledilen aydın ve sanatçıları anmak için dün Madımak Oteli önündki etkinliğe CHP milletvekilleri de katıldı.

Vekillerin etrafını saran yuırttaşlar "Ekmeleddin İhsanoğlu'nu desteklemeyin Emine Ülker Tarhan'ı destekleyin" diyerek çağrıda bulundu.

Tunceli milletvekili Kamer Genç ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile konuşan vatandaşlar "Tayyip’i Tayyip'le bitiremezsiniz" diyerek İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesine tepki gösterdi. "Çankaya’ya yakışan Emine Ülker Tarhan" şeklinde slogan attı.

Yurttaşların "tarihi bir hata yapıyorsunuz, tarih sizi affetmeyecek" sözleri dikkat çekti.

Türkiye Gençlik Birliği üyesi bir genç ise; CHP milletvekili İlhan Cihaner’in yanına giderek Emine Ülker Tarhan'a imza vermesini istedi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Ömer Butur :

CHP'nin bu 21 milletvekilinden E.ü.Tarhan için imza veren 6'sı dışındakiler büyük bir aymazlık örneği göstermişlerdir. Tarih onları affetmeyecektir.

sahselen onder :

Söğlenecek çok şey var ama burada olaz Sayin CHP liler ve MHPliler şu an müslüman ülkelere bakmamak için gözünüze ne taktiniz bilemedim.Yazik olacak bu ülkenin milletine.

tülin kafkas :

umudumuzu yok ettiler ama bizler sizleri asla unutmayacağız yazık çok yazık güzel ülkeme

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar