banner864

"CHP'ye tuzak kuruldu" 09 Kasım 2013, 18:33

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kız ve erkek öğrencilerin aynı evlerde kalma tartışmasını CHP'ye kurulan bir tuzak olarak değerlendirdi. Kılıçdaroğlu, "Kendisine göre, CHP kız ve erkek öğrencilerin aynı evlerde kalmalarını destekliyor. Niye destekleyelim" dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kız ve erkek öğrencilerin aynı evde kalmaları tartışmasına bu sözlerle katıldı. Kılıçdaroğlu Samanyolu Televizyonuna konuştu.

Kılıçdaroğlu AKP'nin, CHP'nin türban tavrı karşısında sarsıldığını, bu yüzden bu tartışmayla CHP'yi hedef aldığını söyledi.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a yüklendi.
 
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

misafir :

bende bunu adam sanmistim. yaziklar olsun sana da türkiyenin yüzkarasi. amerikaya gideli bir hayli degisti bu hayali güc...

:

genel başkan yanlış yorum yapıyor bence. başbakan, sadece karanlıkta ıslık çalıyor. gezi ruhu ve taksim direnişiyle karizma çizilince ve ondan sonra hiçbir şey eskisi gibi gitmemeye başlayınca korkusundan ne yapacağını şaşırdı. gündem değiştirme ve cibilliyetlerinde bulunan kadın düşmanlığı tezahüründen başka bir şey değil.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder