banner864

“Çok tehlikeli bir durum“ 07 Kasım 2013, 10:07

"Kızlı erkekli" açıklamalarına tepki gösteren sadece öğrenciler ve veliler değildi. AKP'nin kurucularından Muş Alparslan Üniversitesi öğretim görevlisi Fatma Bostan Ünsal da açıklamayı "Çok tehlikeli bir durum" olarak değerlendirdi.
Başbakan Erdoğan'ın üniversite öğrencilerinin töhmet altında bırakan sözlerini, AKP'nin kurucularından, Muş Alparslan Üniversitesi öğretim görevlisi Fatma Bostan Ünsal "Çok tehlikeli bir durum" diye niteledi.

Ünsal, açıklamaların öğrenci evlerine yönelik baskı olduğunu söyledi.

Açıklamalara tepki gösteren Ünsal, "bu toplumdaki güven unsurunu zedeleyeceği için de çok önemli ve çok tehlikeli bir durum." diye konuştu.

Ünsal, Erdoğan'ın daha önce sarf ettiği "Kadın-erkek eşit değildir" sözlerini de hatırlatarak, "buna herkesin karşı çıkması gerekiyordu." dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

hakan ucak :

Ortaya bir laf atip şizofren gibi tartismamizi sagliyor. Ne oldu kıdem tazminati?. Uyan Türkiye

Dilay Şahin :

Burak Şimşek aynen katılıyorum.

misafir :

kizla-erkek konusu akp tarafindan sirf gündem degistirme cabalaridir. hem 18 yasini dolduran genclerimizin hayatina, özel yasamina, kisiligine giremezsin padisahim, bunu sana anan ve baban ögretmedimi ?

Burak ŞİMŞEK :

Toplum tepkisi üzerine yine o her zaman yaptıkları iyi polis kötü polis oyununu oynuyorlar.Yoksa hepsi Başbakanla aynı fikirde inanmayalım

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar