banner864

Cüneyt Arkın’ın oğlundan HDP'ye oy vermeyi düşünenlere sert tepki: Celladınıza mı aşık oldunuz? 04 Haziran 2015, 16:01

Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Cüneyt Arkın’ın oğlu Kaan Polat Cüreklibatır, HDP'ye oy vermeyi düşünenlere, sosyal medya hesabından Aysun Bitir'in paylaştığı HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş’la ilgili fotoğraf ve yazıyla tepki gösterdi.

İŞTE O PAYLAŞIM

Bu yazacağım ilk ve son seçim paylaşımı. Bir HDP türküsü tutturulmuş gidiyor. Hayırdır ülkecek Stocholm Sendromuna mı tutuldunuz? Topluca epilepsi atağı mı yaşıyorsunuz? Halüsinasyonlar mı aldı götürdü aklınızı? Celladınıza mı aşık oldunuz? Siz ne zaman unuttunuz HDP'nin PKK olduğunu? Bu ne saçma romantizm? HDP bizzat ne dedi : HDP Abdullah Öcalan projesidir! Abdullah Öcalan kim hatırlayanınız var mı? HDP barajı geçemezse felaket olur söylemi ne çeşit bir satıştır? HDP barajı geçemezse hiç birşey olmaz!! Peki düşündünüz mü size neden illa HDP dayatılıyor. İlle bir 4. parti lazımsa neden Vatan Partisi, Millet Partisi vb barajı geçemezse felaket olur denmiyor sizi neden o yönde manüple etmiyorlar? Ya da CHP %40 almazsa felaket olur muhakkak CHP %40 almalı diye sizi ikna etmeye çalışmıyorlar? Daha önce de söyledim İngiliz taktiği bir köpeğe hardalı nasıl yedirirsiniz? Kıçına sürersiniz yandım Allah diye kendi kıçını yalar! YALAMAYIN! Bu fotoğrafı da alın duvarınıza asın, PKK kim terörist kim unuttukça bakarsınız!

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Aynur :

Keşke dedem sağ olsaydi sizi çok seviyordu sevgisini video ya anlatti kaseti duruyor daha keşke size ulaştır bilsem

Hakan :

Babasi gibi milliyetci vatansever bir insan yillarca babasini bu yuzden sevdik. Helal olsun

Buse :

Helal olsun.

rıdvan :

Helal Olsun Cüneyt Baba :)

Kadir :

Abi doğru söylüyor. O kimin oğlu bizim Cüneyt amcamisin oğlu. Sana helal olsun abi. Ben de senin gibi düşünüyorum. Sanki o o yazılari ben yazmış im ☺ Ne mutlu Türküm diyene. Allah Türkiyemizi korusun.

sefer :

GenyHakli konusyour cuneyt baba cellatinizami oyvereceksinizz Ben hdp

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar