banner864

''Darbe girişimleri yaşıyoruz'' 16 Ocak 2014, 12:52

İçişleri Bakanı Efkan Ala, 6. Büyükelçiler Konferansı'nda konuştu, 17 Aralık sürecini AKP'ye yönelik darbe girişimi olarak niteledi. İçişleri Bakanı büyükelçilere politikalarımızı içselleştirmiş bir şekilde yurtdışıdna anlatın dedi.
6. Büyükelçiler Konferansı'nda konuşan İçişleri Bakanı Efkan Ala Yolsuzluk operasyonu sürecini AKP'ye karşı darbe girişimi olarak tanımladı.

Efkan Ala, son yaşanan siyasi krizle ilgili büyükelçilere görevler düştüğünü belirtti, "politikilarımızı oralarda anlatınız" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

vatansever :

darbenin en güzelini siz yapiyorsunuz,sessiz sedasiz, heryere kendi adaminizi yerlestirdiniz ve istediginiz gibi at kosturuyorsunuz, muhalefetde size hic tepki vermiyor,kendileriyle ugrasiyorlar,ne güzel hayat.

EMRA YILMAZ :

madurumda madurum hala ayni hikaye tencere tava hep ayni hava biz maduruz.yeryüzündeki herşey bunlara karşi hatta yaradan bile...güzelim ülke ne hale geldi elbet o sopa başkalarininda eline geçer bu millete tek tek hesap verirsiniz.

sydneyden turan :

bu turkiyede olanlarin 100de 1 i burda olsa bu parti hemen kapatilir. sozde cumhhurriyet savcilari hala ne bekliyor. eger bu akp kapatilmazsa gelecek kotu gunlere hazir olalim.

mustafa özer :

yiyin için halk açlıktan sefaletten ölsün halkın malını paylaşın sonrada darbe deyin ölemii efendiiiii efendii buna darbe denmez keser sap hesabı denir

hayri durak :

ne darbesi hırsızlıktan bahsedin yolsuzlukları örtmeye kalkışıyorsunuz bundan iyi darbemi olur işinize gelmedigi zaman darbe diyorsunuz benim nazarımda hırsızı koruyanda hırsızdır.

Atatürk :

Bunlar bizleri gerizekalı sanıyor herhalde

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder